Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Atacama-sivatagban 15 centimét...

Atacama-sivatagban 15 centiméteres csontvázat találtak lehetséges, hogy nils holgersson lenne?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy minek nevezem. De nem egy emberi magzatról van szó, hanem egy 8 éves kisgyerekről fogalmam nincs minek nevezem egyesek szerint egy földönkívüli lény mások szerint törpe nem tudom, hogy kinek hidjek milyen magyarázatot adnál erre? bõvebben... [link] Üdv, J Ügynök :)

2013. dec. 21. 11:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy Nils Holgersson lenne ? :-D Amúgy ezt is legalább vagy 5000-szer kitárgyaltuk ...

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__42..

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4246..

Állítólag az agya kristállyal működik .

2013. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom, hogy milyen származású egy biztos nagyon csúnya gyerek lehetett már csak a fejformájából ítélve azon gondolkozok, hogy hogyan élhetett volna szexuális életet hiszen valljuk be ilyen kisméretű vagina nincs. :-) [link] Üdv, J Ügynök
2013. dec. 21. 11:34
 3/17 A kérdező kommentje:
# 1 szerintem nem lehet földönkívüli, orvosi vizsgálatoknak vetették alá. és kiderül, hogy egy hat-nyolc éves kisgyerek volt.
2013. dec. 21. 11:42
 4/17 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy Jigsaw vagy tégedt, hogy a francba engedtek vissza ide? Xd
2013. dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem zárható ki, az ufológia első számú szabálya értelmében:


"Honnan tudod, hogy nincs?"


Világegyetemünk oly hatalmas, hogy intelligens idegen életformák milliói mellett Nils Holgerson létezésének is van esélye. Így annak is, hogy látogat bennünket.

2013. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"azon gondolkozok, hogy hogyan élhetett volna szexuális életet hiszen valljuk be ilyen kisméretű vagina nincs. :-)"


Lehet Marok Marcsával élt szoros kapcsolatban, mint egy bizonyos Jigsaw nevű kommentelő, akit 2 napja kitiltottak és azóta jó útra tért, mert nyomát se látni :-))

2013. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Van valamilyen más magyarázata. ennek a különös lény létezésének komoly válaszokat várok. Spiclike nem tudom, hogy miről beszélsz?
2013. dec. 21. 12:02
 8/17 anonim ***** válasza:

Jigsaw J Ügynök xDx Goku

a saját halálodat is képes lennél eljátszani ,,HÜLYÉK PARADICSOMA" Xd

2013. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:DDD 1 Pillanat a kérdésre esetleg akarnál-e válaszolni Istenért sem akarlak sürgetni, de nyakunkon a karácsony húzzunk bele # 8
2013. dec. 21. 12:19
 10/17 anonim ***** válasza:

"azon gondolkozok, hogy hogyan élhetett volna szexuális életet hiszen valljuk be ilyen kisméretű vagina nincs. :-)"


Valószínűleg Hüvelyk Pannával jött volna össze. Lehet, hogy ez meg is történt, és az ő gyerekük volt Babszem Jankó. ,)

2013. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!