Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy ártó szellem...

Lehetséges, hogy ártó szellem van a lakásban?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja azt figyelem meg, hogy borzasztó a közérzetem ha sokat vagyok itthon. Egy ideje, esküszöm érzem, hogy nem vagyok egyedül a szobában, sőt, a kutyám is érzékeli, gyakran ideges és ugat/morog a semmibe. Ha nem csukom be a szobaajtót nem érzem magam biztonságban, sötétségben végképp nem. Egyik este pedig éreztem, hogy rám lehellt valaki! Megbolondultam volna? Állandóan dobog a szívem, félek, nem tudom mit tegyek! Segítsetek, kérlek.

2013. dec. 16. 19:51
 1/7 Boldi11 ***** válasza:
Egy házszentelés segíthet,vagy hívj egy hozzáértőt a házhoz médiumot stb. az ellát további infókkal.
2013. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pcépítoo válasza:
Nekem is ez volt, sokáig nem tudtam aludni rendesen a félelemtől, egész nap fáradt voltam. Aztán megpróbáltam nem törődni vele, és ez bevált! Azóta mióta ezt csinálom nem is tapasztalok semmilyen furcsa jelenséget, mint előtte. Jó a közérzetem, és frissen kelek minden reggel.Egyébként én magam sem hittem ezekben a dolgokban, amíg velem is meg nem történtek.
2013. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is féltem kiírni a kérdést, másoknak pedig el sem mertem mondani, mert tudom hogy én se hinnék ezekben.. Anyuéknak sem merem mondani, szóval ez a szenteléses dolog tuti kizárva. Gondoltam hátha van valami tapasztalatotok ebben, mert már nagyon nehezen bírom, állandóan fáradt vagyok, fájnak a vállaim, a hátam, állandóan feszült és ideges vagyok, és tudom, hogy emiatt. Tudom mikor van itt és mikor nincs, érzem ha itt van velem, pánikszerű roham fog el... :(
2013. dec. 16. 20:38
 4/7 Boldi11 ***** válasza:
Még tehetsz annyit h önerőből valami jóra vidámra gondolsz ,tudom h az ilyen dolgokat nem lehet egyszerűen figyelmen kívül hagyni ,de ha külsős segítséget nem mersz vagy nem akarsz elfogadni akkor önerőből kell megoldanod.
2013. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kényszeres hajlamaid vannak,ugyanmár ártó szellemek nincsenek!maximum bebeszéled magadnak a zöldségeket,vagy tul sok Poltergeistet néztél....stb
2013. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ hány gombát raksz a levesbe
2013. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szelleműzőnek egy kis lámpa éjszakára, és szűrődjön be kívülről fény. A kutya hall olyan hangokat is, amit mi nem. Ezek eredhetnek csövektől, elektronikus eszközöktől, stb.
2014. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!