Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a szellemekben?

Hisztek a szellemekben?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 17:09
1 2
 1/20 anonim válasza:
50%
Nem! Soha nem tapasztaltam még az életben semmilyen paranormális jelenséget. Pedig ha lennének szellemek, már biztos valamilyen formában jelét adták volna, szerintem még a tévében az ilyen dokumentumfilmek is csak ki vannak találva. Úgy vagyok vele, hogy amíg személyesen nem tapasztalom, nem hiszek bennük.
2013. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
0%
Ja, és szerintem a szeánszok is csak bűvésztrükkökön alapszanak!
2013. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy objektív értelemben, önálló objektumként, fizikai valójukban léteznének szellemek. Nem mászkálnak a szobákban, nem csörgetnek láncokat, nem huhognak.

Ellenben elhiszem, hogy szubjektív értelemben némely emberek számára léteznek. Elhiszem, hogy észlelték, látták őket, találkoztak, vagy más formában kapcsolatba léptek velük. Az agy sokminden furcsaságot tud produkálni.

2013. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Nincsenek szellemek... csak a te teremted meg őket. A félelmedből jönnek...
2013. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Vicces, mikor gyorsan böngészem a főoldalon a kérdéseket, és már össze ugrik a sok szó, betű a szemem előtt. Most épp ez volt az eredménye: "Hisztek az alkoholizmusban?"
2013. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én hiszek! Annyian könyörögnek segítségért, sokan úgy voltak, mint ti, idéztek, és tönkrement az életük, mert léteznek! Ezekre ténylegesen vannak bizonyítékok! De bezzeg istenre nincs semmi, mégis sokan hisznek benne! Boldog Karácsonyt!
2013. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Ezekre ténylegesen vannak bizonyítékok!"


Mutatnál párat?

2013. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Akár létezhetnek is! Én hiszek bennük...
2013. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem. De ha ártani mernek, vagy kicsit is megijesztenek, azt fogják kívánni, bárcsak ne találkoztak volna velem.
2013. dec. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Versenyszellem, csapatszellem.. elhiszem, hogy vannak ilyenek.
2013. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!