Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett? Tegnap a nappalib...

Mi lehetett? Tegnap a nappaliban gépeztem és a konyhában fura hangokat hallotam. Inkább csilingelésre hasonlított pedig a konyhában nem is volt csengő és semmi ami kiadhat ilyen hangot. Nem vagyok vallásos de eléggé meegijedtem.

Figyelt kérdés
szerintetek mi lehetett az lécci komoly válaszokat írjatok!

2013. dec. 29. 10:36
 1/9 niggamaci ***** válasza:

Ha most realis akarok lenni akkor azt mondanam hogy biztos a szomszedban csilingelt valaki es azt hallottad.

De nem akarok realis lenni.

Szerintem figyelj, ha tobbszor is hallanad vagy maskor is elofodul akkor kell gondolkozni mi lehet.

2013. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
54%
Még ez nem jelenthet szellem jelenlétére de ha többször előfordul akkor ahogy az Első válaszadó mondta gondolkozz el mert lehet hogy akkor szellem van a házban
2013. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Foglald le az agyad valami hasznossal!!!
2013. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
CSilingelés? Mikulás ment hazafele.
2013. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a konyhában van tükör?
2013. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én voltam, HO-HO-HÓÓÓÓ!!!!!


Télapó

2013. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szellemek. Lehetséges, nálam már voltak...
2014. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:O
2020. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gépeztél? félkarú rabló volt, közönséges turmixgép, vagy esztergapad? mindhárom gép ugyanis.
2020. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!