Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezelőt 8-9évvel amikor 6-7éves...

ChrisMix kérdése:

Ezelőt 8-9évvel amikor 6-7éves voltam, egyik éjszaka mikor tévét néztem az ágy sarkából egy kéz megfogta a kezem, csak akkor vettem észre amikor oda néztem, anyám is látta és nem tudja mi az. [EZ kérdés nem FAKE]mi lehetett?

Figyelt kérdés

Több dolog is előfordult már például,alszok és az ágy oldalából egy valami dolog elkezdi a kezem áthúzni oda,de nem sikerült,meg volt olyanhogy csöngetnek oda megyek és hirtelenül démoni hangokat hallotam és folyamatosan nyomtak a csengőt.Ez az egész nem kamu dolog még egyszer leszögezem.

Megkérek mindenkit ne írja hogy FAKE mivel nem az..



2013. aug. 20. 03:41
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
76%
Ok. Nem írok hogy fake, de mégis hogy a jó életbe kerülne oda egy kéz?!
2013. aug. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
írom* bocsi ^^
2013. aug. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
40%
Menyél orvoshoz. Beteg vagy. XDD
2013. aug. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 BlackSword ***** válasza:
87%
Szerintem álljatok le a tudatmódosító szerekről...
2013. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%
deszkázd be az ágyad oldalát.a csengőt meg vedd le
2013. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
És mit csináltatok amikor megláttátok a kezet? Megijedtetek legalább? Tartozott a kézhez test legalább? Nem fogyasztottatok véletlenségből valamiféle tudatmódosító szert? Milyen hangja van egy démonnak? Még sosem találkoztam velük. Arra nem gondoltál, hogy csak valaki szórakozott a csengővel? Vagy, hogy egyszerűen be akart jönni és azért nyomta annyit, mert nem engedted be? Nem lehet, hogy a démoni hangok esetleg egy fűnyíró volt? Vagy valaki zenét hallgatott a szomszédban? Egyszer éjszaka nézz be az égyad alá és nyugodj meg, hogy nincs ott semmi.
2013. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Neked is,másnak is jobb lesz,ha nem fantáziázol.
2013. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy ideírod [EZ a kérdés nem FAKE] még simán az.
2013. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Sőt ettől gyanúsabb.


Ezek filmekből vett ötletek ez a folyamatosan nyomta a csengőt és közben démoni hangok...

2013. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit,én nem ijedtem meg,kinéztem az ajtón és senki nem volt ott..normális kommenteket pls:)
2013. aug. 20. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!