Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges vagy csak képzelődtem?

Lehetséges vagy csak képzelődtem?

Figyelt kérdés
Nos ma hajnalban felvoltam az ebédlőnkben notebookoztam amikor hirtelen a tvnk ami kivolt kapcsolva zúgni kezdett meg a függönytartó is zajt hallatott és ekkor egy gyengéd simítást éreztem az arcomon, szétnéztem a szobában és megláttam a halott édesapám szellemét, amikor ez történt melegség öntött el, egy kicsit félelmetes így hát megijedtem és elnéztem, amikor összesedtem a bátorságomat beszéltem hozzá de már nem láttam, mondtam neki, hogy jöjjön a konyhába, hogy beszélgethessünk. Ottan se láttam már, de gyakran éreztem bizsergést.

2013. dec. 29. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeritem lehetséges, de lehet, hogy nagyon szeretted a nagyapád, ezért odaképzelted, mert látni akartad.
2013. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Képzelődtél. De kinek fáj az?
2013. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az édesapámról van szó, nem a nagyapámról.
2013. dec. 30. 06:55
 4/12 niggamaci ***** válasza:

Mindenki szkeptikus en pedig utalok szkeptikus lenni, ezert en azon a velemenyen vagyok hogy lehetseges.:)

Altalaban ha valaki kepzelodik ahoz ritkan tarsul erzes es mint azt irtad melegseget es bizsergest ereztel. Valoszinuleg edesapad tudatni akarta veled, hogy vele minden rendben vagy csak meglatogatott foleg ha azelott nagyon szoros volt a kapcsolatotok.

Amiket leirtal szamomra egyertelmuen szellemre utal.

2013. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Mint előttem említették ez nem az édesapád hanem a nagyapád szelleme volt . Remélem segítettem ha bármi kérdésed van írj nekem !

Oszmán Elek : Kártyajós és álomfejtő és szellemológus

2014. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Lehetséges! Talán valami lerendezetlen dolga van még ezen a világon és azt akarja tudatni veled!
2014. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetséges az hogy szellem volt,de azt nem hiszem el,hogy beszélgettél vele,meg mondtad neki hogy a konyhába menjetek.

És a bizsergés az bármi lehetett.

2014. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem beszélgettem vele mert utánna eltűnt, de beszéltem hátha itt van még és meghalja.
2014. jan. 2. 05:40
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves Oszmán Elek úr!

Elnézést uram, de miből gondolja, hogy az a nagyapám szelleme volt, az az apám szelleme volt, a nagyapáim még meg sem haltak.

2014. jan. 2. 05:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Oszmán Elek beégett :D
2014. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!