Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyenek lehetnek a szellemek?...

Milyenek lehetnek a szellemek? Fehérek, feketék, átlátszóak? trollok kiméljetek

Figyelt kérdés

Hallotam a 3. szem kinyitásáról mert akkor nagyobb hatalma lesz az embernek és ez az ami hozzá jár.

Én már láttam valamit mikor kicsi voltam 7 éves voltam szerintem és láttam valami fekete emberhez hasonló lényt fehér szemekkel és féltem.


2014. jan. 4. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:

A 3. szemmel még nem láthatod a szellemeket, az a 7. szemed lesz - ehhez csakis 47. spirituális szinten kell lenned. Láthatod a szellemeket, de úgy néznek ki, ahogyan az ember aurája is.

Viszont vigyázz, mert olyan nagy spirituális erőd lesz, hogy a Siriusiak is, kapcsolatba tudnak veled lépni.

2014. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:'))))))))))))))))))))))))))))
2014. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Trolololololol hajajajajaj lalalalalalalalala hohohohohoooooo nyíííííííííííííííí há.
2014. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 7. szemmel még nem láthatja... csak a 12-el és a 69. szinten. Amiről az első beszél azzal még csak kulabát és a mikulást láthatja.
2014. jan. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Mit káromkodsz?

Hülye kérdésre, nem lehet normális választ adni!

2014. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ellnézést a trolloknak szántam nagyon idegesítő
2014. jan. 5. 11:42
 7/10 Laylah ***** válasza:

A különböző entitások érzékelése és magasabb szintű tudatosság szerinted hatalom? Csak a hatalom miatt érdekel az egész? Mert akkor felejtsd is el.

A szellemek félig áttetszőek, kicsit elmosódott körvonalakkal, és fehérek vagy világosszürkék. Tapasztalat.

2014. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
egy haverom a 417. szemével látta meg a szellemeket. Sajnos csak 400 szemet tudtak ráoperálni, így kellett egy nagy lábat operálni a háta közepére is, hogy elférjenek rajta a többi szemek is. Fürdeni úgy szokott, hogy leszappanozza magát, aztán pityereg egy kicsit. Viszont marha büdös a hátából növő lába, mert nem tudja normálisan beszappanozni, nem éri el. De legalább emiatt nem piszkálják a szellemek, akik köztudottan utálják az erős lábszagot.
2014. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem nézd meg az ágynemű tartót de ha nincs ott lepedő akkor csak azt birod tenni hogy tűvel botoxot nyomsz a szemedbe meg egy kis szilikont is beleraksz és a másik szemed vájd ki késsel és rakj a helyére brokkolit es akkor aktivált 49 miliomodik szemed és menj be egy ágynemű boltba vegyél egy lepedőt ennyi. Ja és aludj egyet már rádférne.
2014. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szellem bármilyen lehet, amilyet a képzeleted megalkothat. Akár fejen állva is suhanhat, vagy vonat formájában suhanhat át egy olyan helyen ahol vasút sincs, például a szobádban.

Amúgy ha elolvasod egy orosz tudósnak a Telepátia című könyvét, akkor te is tudni fogod hogy a telepátiának van egy erősebb formája ami látomásokkal jár. Ilyen látomások a szellemek is. Ebből következik hogy ne félj tőlük, hamar fel lehet ébredni a félálomból.

2014. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!