Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttatok már szellemet?

Láttatok már szellemet?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert nekem már volt egypár élményem,csak most a tiétekre vagyok kíváncsi.:)

Előre is köszi a válaszokat.:)


2014. jan. 11. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Valaki biztos látott szellemet. csak tudnám kicsoda. :D
2014. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké,köszi,de ez nagyon értelmes válasz volt:)
2014. jan. 11. 14:17
 3/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen egy szellem nem olyan, ahogy képzeled mertha léteznek szellemek nem tudod érzékelni vagy látni azokat elvileg egy más dimenzióban tartózkodnak egy szellem-síkon elméletem szerint az a sík nem létezik mármint az élők számára azon a síkon teljesen más fizikai törvények vannak azért sem tudod észlelni azokat a mostani testeddel. teljesen más fizikai törvények vonatkoznak rájuk nem találkozhatsz velük nem tudod érzékeli vagy látni azokat számunkra nem léteznek.

Üdv, J

2014. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kettes elmélet

Létezik két sík a mi világunk és a szellemvilág véleményem szerint van egy kapocs a két világ-közt. mégpedig az energia állítások szerint az ember halálakor valamilyen energia löket szabadul fel és ez a bizonyos energia kapocs a két világ-közt sokak állítják, hogy szellemet, kísértetet, láttak és valamilyen energia ként írják le őket. ez lehet az oka, amiért áttudnak menni a tárgyakon, falakon, és ezt az energiát észlelik az emberek nem pedig a testüket.

Üdv, Professzor J.

2014. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a választ:)
2014. jan. 11. 16:50
 6/14 anonim ***** válasza:
Láttam, meg szellemnél sokkal rosszabbat is.
2014. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Mit láttál?

Nagyon kíváncsi lennék rá...

Megírod privátba?

2014. jan. 11. 17:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Láttam. Többet is. Nem örülök neki.
2014. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De mit láttál?
2014. jan. 11. 18:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy pillanat én tudom! én tudom! légyszíves hadd mondjam légyszi mondhatom?
2014. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!