Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kérlek ha valaki hallott...

Mag Róbert kérdése:

Kérlek ha valaki hallott valamit a vampírokról, létezésükről, bármit csak legyen igazság alapja, akkor írja le! (Vicces Twilight-os válaszokra nem vagyok kíváncsi). Szóval mik a tudnivalók a vampírokról?

Figyelt kérdés

Utánaolvasgatva ezeknek a lényeknek nagyon sok konkrét dolgot nem találtam, és ha van valaki aki már foglalkozott ezzel a témával, írja le!

Nem vagyok kiváncsi a nagyképű, vicces Twilight-os poénokra ! ... És valami konkrétabbat, annál hogy vérrel táplálkoznak...



2014. jan. 20. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
azt.hallottam a vámpírok az idegenek és az emberek kereszteződése mindenki tudja azt, hogy a vámpírok egyiptomból származnak és az is,hogy a földönkívüliek segítették az egyiptomi embereket abban,hogy felépítsék a piramisokat cserébe kísérleteztek az embereken,hogy megalkossanak egy hibrid fajt
2014. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Én azt hallottam, hogy nem léteznek, és ennek van igazságalapja. Ez nem vicces válasz, hanem teljesen komolyan mondom: vámpírok nincsenek.
2014. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Az alapot ez táplálta:

[link]

Valamint, hogy abban a korban nem ismertek egy csomó biológiai változást az elhalálozás után, így azt hitték vámpír lett az illető. Ennyi.

2014. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
#3 ne trollkodj
2014. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Viktor Tihanyi ***** válasza:
71%
Találkozni nem igen fogsz velük.Léteznek és ősibb faj mint az emberiség.A jelenlegi kormányokkal le vannak paktálva,igy a véradásnál leadott vér,csupán 1 ezrelékét ha felhasználják kezelésekhez.A többi megy hozzájuk.Cserébe nem piszkálnak minket annyira.Kitünően szervezett életet élnek,Ha mégis meg meg harapnak valakit,hát nem jó semmiképp.Azon kivül van egy szó amit nem birnak kimondani,ha netalán ilyennel találkoznál és tesztelgetnéd,megdőlne keményen.Viszont sokra nem mennél a dologgal.Ha esetleg spirituálisan olyan szintet elérsz,hogy felnéznek rád a háttérhatalmiak meg a "setét" oldal,esélyed van rá hogy rád küldenek valakit hogy leszivjon.De szerencsére ehhez igen sokat kell tudni és megtapasztalni,egyelőre nem kell ettől tartanod szerintem.Ha nagyon piszkálni akarod őket,románia bizonyos területein éjszaka,nem tudom mekkora esélyed van,de ha van gyanús figura,és még kérdezgeted is őket..hát el lehet képzelni a végeredményt.A dolog annyira össze van fonódva a rendszerrel,hogy a rendőrök vagy bárki telefonszámát is elfelejtheted,nem fog segiteni egy sem.A tested sem lesz megtalálva soha valószinüleg.
2014. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Tihanyi Viktor válasza mérsékelten vicces, de poénnak erőltetett, komolyan meg senki nem lehet ennyire síkhülye.
2014. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, voltak dolgok amikre felkaptam a fejem ... a piramissal kapcsolatba es az idegenekkel ... az egyiptomi piramisok egy erővonalat képviselnek, meg a Stone Hedge is. Ami pedig a hibrid fajt illeti, tudtommal az idegenek a fejlődésben segítettek, hisz egy fajról se lehet elmondani, hogy az idők során egyre fejlettebbek lettek ...

A laikusok, meg a vicces embereknek meg annyit, hogy mindenki azt hisz amit akar ... ettől függetlenül még szívesen várom az infókat :)

2014. jan. 21. 19:38
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy történetem figyelj érdekes lehet. Régen mikor nagymamám meghalt és a padlását takarítottam. Rengeteg régi fénykép és festmény volt ott. Néhány nagyon régi is olyan 200 éves is... Kézzel festett meg minden.... Mikor kész voltam a padlással főztem egy teát és átnéztem ezeket... Találtam néhány olyan képet is amitől a frász kirázott... A nagyim volt rajta egy fiatal lánnyal olyan 20 év körüli lehetett... A kép hátuljára az volt írva hogy a "legkedvesebb barátnőmmel még a halálom után is". mikor megnézetem a fotókat átnéztem a festményeket is és akkor a vér megállt az ereimben..... Az egyik régi festményen ugyan az a lány volt. Nem hittem a szememnek... Másnap elvittem egy szakértőhöz hogy nézze meg hogy eredeti e a kép és igen. A festmény 280 éves volt egy ismeretlen erdélyi festő műve.. Máig nem értem hogy hogy lehetséges hogy az én nagyim és az a lány egy képen szerepel. A fénykép még megvan a festményt elárvereztetem. Nem szeretem volna hogy a házunkban maradjon.
2014. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 James T. Kirk ***** válasza:
Én egyszer hallottam, többször nem...
2014. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Huu, Köszönöm, pont ilyesmik érdekelnek, nem derítette ki volt mamádnak barátnője és mit kell tudni róla, általában a levéltárban meg lehet kapni minden infot bárkiről több száz évig visszamenően. És semmi különös nem tapasztaltál rajta?
2014. jan. 22. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!