Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Igaz, hogy Azazel egy emberi...

Igaz, hogy Azazel egy emberi nőt vett el feleségül, vagy csak kitaláció és mi az ő pontos története?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Én úgy tudom egy zergével közösült.
2013. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Farkas András D. ***** válasza:
52%
Ne higgy neki, nem is zergével, nem volt zoofil, kis buta hamis próféták, ne higgy nekik, azazelnek két gyereke is volt, majd Dean és Sam megölték őket, ettől nagyon durcis lett, és megölte az apjuk, de végül vele is végeztek, de nem vett feleségül sem zergét sem embert, egy reptoid transzvesztitával közösült, nem is egyszer, de nem tőle tudod, nem örülne ha kitudódna, na hív a nagyfőnök, béke veletek.
2013. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
magdi nénivel, ezért is írták ki a sorozatból az öreglányt.)
2013. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én szkeptikus vagyok nem tudok ilyeneket de sztem igen és hihetetlen mennyi troll van itt sztem ezt most hadjátok abba ez nem vicces gyerekek a kérdező normális válaszokat vár. [link]
2013. okt. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az ezo témakör meglehetősen széles spektrummal bír. Én szkeptikusként is igyekszem tiszteleteben tartani mások véleményét, de amikor 2013-ban szellemhistóriákkal, "vámpírakaroklenni" típusú kérdésekkel nyúzzák az idegeimet, van úgy, hogy elszakad a cérna.
2013. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
és itt miért szakadt el a cérna? Azazel a héber bibliában lévő lény, akit magával Sátánnal azonosítanak. Szerintem semmi baj nincs a kérdéssel...
2013. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Baromira érdekelne, hogy ez a kommentem hogy a bánatba került ide? Egy másik kérdésre írtam!
2013. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

5: Én nem nyúztam senki idegét sem. Ide nem kötelező nekem választ írni.

Biztos, hogy van oka, hogy ide írtad a választ. Egy válasz máshonnan nem kerül ide.

2013. okt. 29. 12:24
 9/20 anonim ***** válasza:
Pedig biztosíthatlak, nem ide írtam. Fogalmam sincs ki a kérdésben szereplő Azazel, bár valami dereng, hogy mielőtt eljöttem Mo-ról, mintha indult volna egy ilyen sorozat.
2013. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9: Szerintem amire gondolsz az az Odaát. Ott van ilyen! Másról nem tudok..
2013. okt. 30. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!