Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudom felvenni a...

Hogyan tudom felvenni a kapcsolatot a szellemi segítőkkel?

Figyelt kérdés
Elvileg lehet őket fizikailag is látni. Sajnos van egy pszichológiai betegségem ami miatt fel szeretném velük venni a kapcsolatot, hogyan tegyem ezt?
2014. jan. 27. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Küldd a SZELLEM szót SMS-ben a 1799-re.
2014. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha amúgy is van pszichológiai betegséged, akkor szerintem ez nem jó ötlet.


Aki olyat lát és hall, ami nincs, az hallucinál, tehát előbb utóbb a pszichiátrián köt ki.


Inkább keress egy pszichológust.

2014. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ima lenne a megfelelo szamodra, az angyalokhoz pl.
2014. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fordulj parapszihológushoz ő segíteni fog
2014. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A parapszichológiának semmi köze a pszichológiához. De még a tudományhoz sem...
2014. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Evele123 ***** válasza:
Ha pszichológiai betegséged van, tényleg nem valami jó ötlet, de Balogh Bélának vannak jó meditációi, közötte olyan is, hogy "Fénymeditáció", melyben van "Találkozás a lelki mestereddel" cím is.
2014. jan. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Nekem nagyon komoly mániás depresszióm volt három évig, pszichiátrián is voltam vele 2 hónapig, de olyan volt, hogy amikor bementem, a többi beteg félt tőlem a zárt osztályon. Isten meggyógyított, teljesen megszabadultam belőle, gyógyszert is már rég eldobtam, mert inkább Őbenne bízom. Jómagam és egy ismerősöm is pontosan az efféle "szellemi segítők" miatt kerültünk tébolyodott, vagy éppen teljesen elsötétült depressziós állapotba évekig. Ő már hét éve jól van, pontosan ugyanúgy gyógyította meg Isten, ahogyan engem. Ezek a new age es szellemi vezetők Lucifer (azt jelenti: fényhozó) alattvalói, bukott angyalok vagy démonok. Amíg nem ismerjük a ördög igazi természetét, addig a fény angyalaként közelít meg minket, mert "hazug ő és hazugságnak atyja". Nagyon veszélyes játék kapcsolatba lépni vele bármilyen formában, legyen az ouiji tábla, szeánsz vagy szellemi vezető. Olyan, mint egy örvény, pillanatok alatt levisz a mélybe és áldott vagy, ha élve kikerülsz belőle. Egy neves természetgyógyász pl. leírja bizonyságtételében, hogy reiki beavatás után hazaérve, valami elkezdte győzködni a konyhában, hogy a késsel ölje meg a két gyerekét. Ha valóban meg akarsz szabadulni, akkor egy út van és az Jézus Krisztus. Az Ő nevében erő van, az Ő nevének hatalma van minden démoni eredetű betegség, hitetlenség, megkötözöttség, szenvedély felett. Jómagam akkor szabadultam meg teljesen a depresszióból ,amikor teljes szívből kezdtem keresni Isten, és úgy imádkoztam, mint egy nyomorult bűnös, aki nem tud Isten nélkül élni. Meg van írva : "Akkor segítségre hívtok engem, és elmentek és imádtok engem, és meghallgatlak titeket. És kerestek engem és megtaláltok, mert teljes szívetekből kerestek engem."(Jeremiás 29:12-13).
2014. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző, csak egyet hadd kérdezzek: Ti ezeket a mondatokat megjegyzitek vagy mi? Ha akartok egy idézetet, rögtön eszetekbe jut egy hozzá kapcsolódó szám és bekezdés, vagy egyszerűen megnyitjátok a Bibliát online, és Ctrl+f-fel rákerestek egy-két kuclcsszóra? Vagy van valami erre szakosodott könyvtár?
2014. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd meg az őrangyalod és a szellemi vezetőidet, meg a gyógyító angyalaidat, hogy segítsenek neked eljutni egy megoldáshoz, ami segíthet neked ebben a betegségben. A betegséged lehet, hogy előző életedből ered. Esetleg, még azt tudom javasolni, hogy mond ki, azokat a lényeket hívom segítségül, akik az isteni terv, fény és szeretet megvalósulását szolgálják, hogy elkerüld a barátságtalan asztrális lényeket. :)
2014. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnos pánikbeteg vagyok...lassan 2 éve..és már pszichológusnál is voltam, két küldönböző lelkésznél is, de nem oldódott meg semmi...
2014. febr. 12. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!