Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek sellők és holdmedence?

Léteznek sellők és holdmedence?

Figyelt kérdés

Bizonyára már sokan ismeritek a H2O Egy víz csepp elég ( H2O Just Add Water)

Című sorozatot amiben 3-átlagos tini lányból sellő lesz amikor a Barlangban/Holdmedencében a telihold fénye a vízre vetítette a fényét.

Nos én a mai napon találtam egy hasonlót, mármint nem barlang csupán csak a holdmedencére hasonlít de nincs semmi ami kőrbe veszi csak úgy simán a szabadban van s a vize folyik valahová egy hosszú árkon át.

Most hogy így nagyjából le írtam ezeket fel teszem azt a kérdést hogy szerintetek ha teli holdkor ami holnap lesz ha bemennék a vízbe, akkor megtörténne a csoda??????

Nem vagyok bolond csak kíváncsi.

üzenetben képet is tudok küldeni!!!

A válaszokat előre is köszönőm!!!!



2014. febr. 13. 20:01
1 2 3
 21/22 Nick88 válasza:

A Mako sziget létezik csak nem az a neve hogy Mako sziget hanem:Yoarsry sziget.

A Mako sziget valójában nem úgy néz ki mint a filmben hanem teljesen másan de ettől függetlenül még létezik.

A Hold medence is létezik mert én magam is jártam a Mako szigeten és és egy búvárkodás alkalmával be is mentünk a Hold medencébe.

Szóval a Mako sziget LÉTEZIK csak máshogyan néz ki, a Hold medence is LÉTEZIK a saját szemmemel láttam és ahogy én tudom nem vagyok vak ezért LÉTEZIK csak máshogy néz ki.


Köszönöm annak aki elhiszi amit írok aki meg nem az vessen magára.

2016. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 dorinatunde15 válasza:

szia!

azt akartam kérdezni hogy hol található ez a sziget?

mert azt hogy hol található azt sehol sem találom!

a válaszodat előre is köszönöm!

2017. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!