Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha nem léteznek démonok,...

Ha nem léteznek démonok, szellemek, akkor ez hogy van, miért van?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy alapjábanvéve nem hiszek az ilyenekben, de nem találok a problémára logikus magyarázatot. Ebben kérnék ötleteket.


Tehát vannak ezek a hallucinogén anyagok. Ezek állítólag tudattágítók is. Nagyon sk olyan hírt olvastam már, hogy valaki beszedett ilyeneket és teljesen elveszítette a fejét és olyat csinált, amit másképp nem tett volna: megölt valakit. És rettentően kegyetlen módon sokszor. ilyenkor a gyilkos azt mondja, hogy látta, ahogy megszállta a démon vagy szellem az áldozatát és minden erejével azon volt hgy elpusztítsa a lényt. Én ezt nem értem. Állítólag a hallucinogén anyagoktól a tudatalattiból kerülnek felszínre dolgok. De hogy kerülnek a tudatalattiba ezek a lények? főleg mondjuk akkor ha nem is hisznek bennük? mi lehet erre a magyarázat?


2014. jan. 24. 22:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
a piától miért leszel részeg? sördémon? :D
2014. jan. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Evele123 ***** válasza:
90%

Szerintem egy időben jelen lehetnek a jó és a negatív entitások is. Te pedig -szabad akaratodnál fogva - eldöntöd, kihez közeledsz inkább, a jóhoz vagy a rosszhoz. A következő dolgok pozitívak, amikor ezekre gondolsz / ezeket csinálod, akkor a jóhoz közelítesz: szeretet, megbocsájtás, jó cselekedetek, mások segítése stb. Amikor viszont a félelem, düh, gyűlölet, irigység stb. vesz hatalmába, akkor lehetőséget adsz a negatív erőknek, átadod magad nekik és ők élnek is a lehetőséggel. Ezeknek a segédanyagai lehetnek a tudatmódosító szerek (drog, alkohol, gyógyszeres behatás).


Azért nem szabad szellemet idézni, mert amikor az ember meghal és a közelében ott flangál egy démon, az rácsatlakozik az elhalt ember tudatára, mint amikor az ember letölt valamit az internetről, úgy tölti le ő is az illető emlékképeit. Amikor megidézik a szerettei egy szeánsz keretében, akkor az illetőként mutatkozik be, de közben iszonyat rombolást tud végezni a többi rokonnak.

Nagyon nagy veszélyei vannak a szellemidézésnek és senkinek nem ajánlom, hogy belekezdjen. Képesek arra, hogy megszállják és öngyilkosságba kergessék az áldozatukat!!! Egyedül Isten szabadíthatja meg az ilyen kelepcébe jutott szerencsétleneket...

Eddig csak egyszer láttam egy hosszúkás alakú nyálkás undorító démont, miközben meditáltam és megnyílt a lelki szemem. Annyira megzavart ez a lény, hogy abba kellett hagynom a meditációt... Ezek is létező dolgok, de jönnek majd a nagyokosok, akik kinevetik, megvetik azokat, akik egy pillanatra ki merték dugni a fejüket a mocsárból...

A gonosz legnagyobb terve elhitetni az emberekkel, hogy ő nem is létezik, csak amikor már túl késő lesz, akkor fedi fel magát mások előtt...

Remélem segítettem.

Üdv. Evele

2014. jan. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1. te miről beszélsz? érted a kérdést?


2.: köszönöm. Habár én még mindig szkeptikus vagyok...elsősorban azt vártam volna hogy a hitetlenek adnak valami magyarázatot erre a dologra.

2014. jan. 25. 12:11
 4/23 anonim ***** válasza:

értem a kérdést, sőt az agyműködést is valamennyire :D



amikor homokot szórsz egy gépezetbe, akkor zavar támad a működésben. ez van elmebetegeknél és ez történik akkor ha drogot nyomsz az emberbe. szerencsére már nem ördögűzéssel gyógyítják azokat akik hangokat hallanak. nem működik.

2014. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
(feltehetően gimit sem végeztél kérdező, különben google és értenéd amit kérdezel)
2014. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
ha érted akkor miért írtad ezt a sördémont? ha alkoholt iszol akkor berúgsz és kész, ha hallucinogén anyagokat szedsz be akkor a tudatalattidból törnek elő dolgok és sokszor szellemeket, démonokat látsz...A kérdés, amire magyarázatot szeretnék, hogy ezek a lények, hogy kerülnek a tudatalattidba. Ennyi a kérdés.
2014. jan. 25. 12:37
 7/23 A kérdező kommentje:
had tudjam már én, hogy mit kérdezek :DDDDDDDDDDDD ha te ebből mást szűrsz le, az a bajod, az azt bizonyítja, hogy te nem érted. hogy jön ide pl alkohol? nem látom a kérdésemben.
2014. jan. 25. 12:38
 8/23 anonim ***** válasza:

"ha hallucinogén anyagokat szedsz be akkor a tudatalattidból törnek elő dolgok és sokszor szellemeket, démonokat látsz"



az álmok honnan jönnek te majom? a tudatalattidból :D

2014. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
egyébként nézz utána, vannak drogok és vannak tudattágító szerek. a tudattágító szerek hatására nem fogsz megőrülni, csupán azok a dolgok amik mélyen vannak, felszínre törnek. na most ha nem léteznek szellemek, démonok, és az illető nem hisz bennük, akkor tudattágítók használatakor miért jelennek meg?
2014. jan. 25. 12:41
 10/23 anonim ***** válasza:

alkohol, drogok: tudatMÓDOSÍTÓ. módosít. ez nem démon, ha alakokat lát delirium tremensben az sem sördémon



"Az alkoholmegvonásos delírium kialakulásának hátterében álló okok még nem teljesen tisztázottak.

Számos idegrendszeri biokémiai változást figyeltek meg alkoholelvonás és delírium során, és ezek az észlelt tünetekkel összefüggésbe hozhatóak.

A megvonás során észlelt tünetek nagy részének alapja a fokozott központi idegrendszeri ingerlékenység, melynek kialakulásában kutatások az agyi GABA- (gamma-aminovajsav) és a glutamát-rendszer szerepét hangsúlyozzák. A fent említett neurotranszmitterek és receptor rendszerek közül a GABA-erg idegsejtek a központi idegrendszer fő gátló rendszerét képviselik, míg a glutamát a központi idegrendszer fő izgató anyaga. E két rendszer egyensúlyának felborulása, aktivitásának eltérései állhatnak a megvonáskor gyakran észlelt görcsaktivitás növekedésének hátterében, míg a katekolaminoknak nevezett biokémiai anyagok rendszerének (noradrenalin, dopamin) zavara okozhatja az olyan tüneteket mint például nyugtalanság, zavartság, hallucinációk, a vegetatív idegrendszer labilitása.


A fent leírt receptorokra hatnak még az altatók illetve nyugtatók ezért azok elvonása is hasonló tüneteket okoz."

2014. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!