Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik egy kisbabával,...

Mi történik egy kisbabával, ha éjjel egyik pillanatról a másikra elkezd sírni?

Figyelt kérdés
Úgy sírt, hogy még életében így nem. De fel sem ébredt, abba se hagyta. Abszolút nem egy sírós baba, de ez most nagyon megijesztett éjjel. Berohantam hozzá, felkapcsoltam a villanyt teljes torkaszakadtából sírt. Cumit se fogadta el, vizet se, cicit se. De még a szemét se nyitotta ki. Negyed óra múlva nagy nehezen nyugodott meg, akkor nyitotta csak ki a szemét. Miért? Rosszat álmodott, vagy a foga. A fognál sírnak a babák ilyen keservesen egyáltalán? 7 hós.

2012. jan. 4. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
fog gyanús
2012. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ó, ilyen van.

Elsőre ijesztő.

Tulajdonképpen fel kell ébreszteni, hogy újra el tudjon aludni.

Én ilyenkor erősen és hangosan szoktam puszilgatni, dörzsölöm a hátát, hangosan szólongatom stb.

Az ijedtség az alvajárás és a hiszti keveréke ez szerintem.

2012. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is a foga lehetett, valószínűleg bele nyilalhatott a fájdalom. Szerezz be dologélt vagy dentinoxot. Napközben nyáladzik, piszkálja az ínyét?
2012. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már nagyon régen várom a fogacskáját. Még egy sincs neki. Két hete nézte a védőnő, azt mondta még nagyon messze van. De állandóan a szájában a keze, rágja az ujját, nyála folyamatosan folyik, mindent a szájába rak. Már jó régóta kenegetem neki az ínyét.
2012. jan. 4. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Pavor noctornus. Nézz utána googlen.
2012. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy elzsibbadt valamije.
2012. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Lehet igazad van, mert a tünetek között van remegés is, az is volt éjjel, csak nemtudom eldönteni, hogy az erőteljes sírástól volt, vagy tényleg remegett a picúrom.
2012. jan. 4. 14:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek szólt. :-)
2012. jan. 4. 14:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismétlődés esetnén nagy valószínűséggel lehet tényleg az. Biztos olvastad azt is, mi a teendő ilyenkor. Nem kell megijedni, sok gyerek átélte már, az ismerősömé is.
2012. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!