Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Más is hallott már a Sátán...

Más is hallott már a Sátán²-ről? Biztonságban vagyunk tőle? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egy kérdésnél futottam bele a következő válaszba:

"Én az hallottam, hogy a Sátán² készül átlépni a pokolba és a Sátánt kísérti, aki nehezebben végzi emiatt a dolgát. Mivel nem tud koncentrálni, ezért sok démon és kísértet jutott ki a pokolból, ezek kísértenek.

Aki pedig nem tudná a Sátán² az a Sátán Sátána. Van Sátán³ is és de az szerencsére nem jut át ebbe az univerzumba, mert küzd ellenne a Sátán² aki ellen pedig a Sátán.

Szegény Sátánt most meg is sajnáltam, mindenki őt ba**ogatja. Kísérti a Sátán², ha nem lobog a tűz, jön az égi le**szás, szöknek a gonosz lelkek, kéne neki segédnek egy igazán jó menedzsment szakember."


Az eredeti kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


Lehet, keresni kellene neki egy jó szervező szakembert, mert különben baj lehet még ebből.

Ki hallott már Sátán²-ről és mit?



2014. febr. 23. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
LOL így terjed a hülyeség! Vigyázat, ragályos! :D
2014. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Rákattintottál, megnézted te is elkaptad, így terjed ez!

...amúgy a svájci óra kulcsszóra nagyon kevés a találtat :)

2014. febr. 23. 16:32
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sátán² átveszi a hatalmat Sátántól !
2014. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3


És nekünk most jó vagy rossz?

Ha átveszi a hatalmat a Sátántól, akkor ő le lesz fokozva négyzetgyök-Sátánná? Együttműködnek majd a Sátán³ ellen és jobban fog lobogni a tűz? Vagy bekapcsolják az őrlángot, mert megtehetik, ketten már ellenállnak az égi le**szásnak, és akkor még több démon szökik meg a pokolból? Vagy megtartják az állásinterjút a szervező-menedzsernek, és akkor minden jobb lesz?

2014. febr. 23. 17:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Sátán² egy elég gyenge entitás, a Sátán a PI-edikenhez képest. Na, nála aztán tényleg nincs erősebb(legalábbis aki az Einstein-Rosen-Sátán² hídon át tud jutni). Na, ő mindenki ellen van(kivéve ellenem, jó haverok vagyunk - én vagyok a jogi tanácsadója a lélekeladásokkal kapcsolatban).
2014. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#5

Te valóban értesz hozzá. És egy top menedzserrel és a pokoli sereggel lenne esélyük a Sátán a pi-ediken ellen?

2014. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A Fekete ***** válasza:
Egyszerű. Küldd rá a Négyzetgyök Sátánt.
2014. febr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az gyenge, amolyan prototípus a sátánok körében. ExponenSátán az izompacsirta, ő az akihez minden Sátán segítségért fordul, ha szüksége van rá; A legfőbb főgóré a sátánok között viszont GoogolSátán. Ő olyan a sátánok számára, mint az emberek számára Isten: mindenki tudja hogy létezik, de még sohase látta senki.
2014. febr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A legerősebb akkor is a Sátán a googolplexediken. Ellene nem nagyon lehet mit kezdeni. Bár az exponenciális Sátán szintén legyőzhetetlen. Szerencse, hogy a Nagy Sőagettiszörny mindannyiukat bezárta a Láthatatlan Rózsaszín Egyszarvú segítségével egy féreglyukba. Ahhoz, hogy onnan kijussanak, az összes Sátánnak segítenie kellene. De utána meg jönne a Dimenzióvége.

A Sátán a PI-ediken® menedzsere

2014. febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez az 1 méter hosszúságú Sátán területe.A pokolban használatos mértékegység, az emberekre nézve veszélytelen.
2014. febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!