Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szomszédom démonokat idéz....

A szomszédom démonokat idéz. Mi a teendö ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tegnap este is ilyen vörös fények cikáztak az ablakuknál és valami gonosz kacajt is hallottam.. Már teljesne kiráz a hideg...


Arra gondoltam, hogy szenteltvizzel átkéne mennem és leönteni, hogy ha ottvan. Szerintetek müködne? Nem szeretném, hogy megátkozzák a szomszédságot.


2011. jún. 16. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
59%
jéézusom:S de am ilyen esetekre nem lehet rendőrt hívni vagy valami? esetleg beszélj a többi a szomszéddel, hogy mit csináljatok, én tuti tartanék tőle:S
2011. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim válasza:
88%
Nah, megnézném a rendőrök arcát ha ezzel kihívná valaki őket :D
2011. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 A kérdező kommentje:
Hát lehet az lesz, mert nem tudom honnan szerezzek szenteltvizet :/ Talán a templom, de nem tudom adnának-e..
2011. jún. 16. 18:50
 4/98 anonim ***** válasza:
47%

Tarts magadnál minél több kősót, az távol tartja őket, de a legfontosabb, hogy tudatosítsd magadban, (ha kell, hangosan is ismételd el) hogy a Te házad biztonságos, oda csak a pozitív, a jó szándékú entitások léphetnek be, akik szeretnek...

Ha hiszel az angyalmágiában, naponta többször, főleg este kérd Mihály arkangyalt, hogy jöjjön el hozzád, és éjjel virrasszon, és vigyázzon rád és a családodra. Ha kell, addig ismételd ezt magadban ( hogy jöjjön és segítsen) amíg meg nem nyugszol. Szerencse, hogy ő olyan erős arkangyal, aki egy időben több helyen is képes óvni, védelmezni, és bátorságot önteni bárkibe, aki hozzá fohászkodik.

Ha nem hiszel ebben, akkor még mindig ott van a rózsafüzér, a templomokban mindig szívesen adnak szenteltvizet, de ezt te is meg tudod csinálni otthon: fogsz egy vödör vizet, beleraksz egy rózsafüzért, és elmondasz rá hangosan egy Miatyánkot.


Remélem tudtam segíteni valamit :)

2011. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
24%

Bocsi, valamit még kifelejtettem: ha van otthon ásványod, azokat vedd elő, és most meg. Állítólag az is véd, ha magadnál tartod.

Hogy bejön-e, azt nem tudom, de egy próbát megér :D

2011. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
48%
két hülye egymás mellett? csak simán bolond. démonokat nem lehet idézni főleg nem ilyen baromságokkal, hívd ki rá a zsarukat.
2011. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
57%
NINCSENEK DÉMONOK.
2011. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
64%
Keresd fel Palik Lászlót. Ő eltudja tüntetni a Démonokat:)
2011. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 A kérdező kommentje:
Ez a Palik László valami szakértö? Megtudnád adni az elérhetöségét?
2011. jún. 16. 20:27
 10/98 anonim ***** válasza:
87%

Jajj Istenem! Ez olyan kamu...

vörös fények, gonosz kacaj :D... és a szomszéd máris démonokat idéz! Akkor az én szomszédom meg magam az ördög!

2011. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!