Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik idéztek már szellemet? Elmesélnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Először is a FAKEeket nem látom szívesen,és azokat sem,akik csak beszeretnének szólni,hogy szellemek nem léteznek.


Akik itt már idéztek szellemet azok elmondanák,hogy,hogy történt ?(pl.:letakarták a falat,meggyújtották a gyertyát,az elejétől a végégig!!!) Nem baj,ha nem sikerült,azt is írjátok le!


Nem kipróbálni szeretném,csak érdekel.



2014. febr. 24. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Én még nem idéztem szellemet, de engem már idéztek meg szellemek. Érdekes volt, először megjelentem, a szellemekre a frászt hoztam, röhögtem egy jót, majd hazaballagtam.
2014. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek ilyen középkori babonákban. Egyszer meghívtak egy társaságba, ahol egy nagyon híres (és drága) médium szellemet fog idézni.

Kíváncsiságból elmentem.

A médium egy elsötétített szobába ültette le a résztvevőket. Maga elé tett egy foszforeszkáló üveggömböt. A kezeit a gömb fölé rakta, és elkezdett mormolni valamit. Majd láthatóan transzba esett. Hívogatta a szellemeket, legalább negyedóráig, de nem jött egy sem. Visszatért a transzból és kijelentette, hogy van a társaságban valaki, aki nem hisz a szellemekben, azért nem tudja őket megidézni.

A pénzt természetesen azért elkérte.

2014. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én idéztem. Él a faluban itt egy idős néni ő tud ilyen sámános dolgokat vagy hogymondjam, de a lényeg, hogy megkértem hogy segítsen és adott mellém "valakit". Ha érdekel a részlet leírom.
2014. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a mai napig nem tudom, hogy valóban szellemet idéztünk-e, vagy csak akartam ezt gondolni, minden esetre azért eléggé fura élmény volt.

Akkoriban nagyon érdekelt az okkultizmus, sokat olvastam ebben a témában. A Quija-táblát magam készítettem, ennek eléggé bonyolult részletei voltak, de semmi fekete mágiához köthető.

Volt gyertya, 3-an voltunk, mindannyiuknak csak egy ujja volt a poháron.

Egy férfivel beszélgettünk, valami német hangzású neve volt, nagyon általános kérdéseket tettünk fel. Olyanokra nem tudott válaszolni, hogy mikor halt meg, meg hogyan. Egyszerűen nem mozdult a pohár. Ami furcsa volt, hogy ahogyan folyt a szeánsz, úgy egyre gördülékenyebben húzta a poharat, miközben mi nem változtattunk a nyomáson.

Furcsa volt még, hogy nagyon fárasztó dolog volt. Olyan érzésem volt, mintha minimum egy fél könyvet kiolvastam volna együltő helyemben. Lehet csak a feszült koncentráció miatt, de nekem ez akkor is nagyon meghatározó, ahogyan visszagondolok rá.

Emlékszem, akkor utána néztünk a városi levéltárban, mert állítása szerint a városban élt valamikor. Hát nagyon nem volt egyszerű dolgunk, de stimmelt a felesége és a két lánya neve. Furcsa volt, mert mondott még egy harmadik gyereket is, egy fiút, de nem volt neki. Azt hiszem a második világháborúban halt meg.

Nem ma volt már, és annyira nem is volt meghatározó élmény, mert pont az történt, mint amit vártunk.

2014. febr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah, és a 3-as vagyok, hogy azért nem tudom, hogy tényleg megidéztünk-e valakit, mert aztán megtaláltuk a férfi nevét egy ilyen háborús emlékmű táblán, ami mellett minden nap elmentünk, szóval lehet, hogy csak simán valami tudat alatti bigyó volt :D
2014. febr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanám hogy vicc ,vagy szórakozás űzésnek való dolog a szellemidézés.Én is idéztem meg ,magát az ördögöt.Azt azért nem írnám le hogyan .Fiatal voltam és nem hittem benne.Kíváncsi voltam mint te.Nem volt jó ötlet,mert amit én szórakozásnak véltem az valós volt.És ezzel a dologgal nem tanácsos játszani.A mai napig is kísért és nem győzöm imával eltávolítani.Remélem te nem esel ebbe a hibába.Inkább maradjunk a kereszténység oldalán Isten segítségében, mint az okkultizmusnál...
2014. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyszer táborban voltunk és elhatároztunk hogy szellemet idézünk a barátnőimmel. Leültünk az asztal köré körben megfogtuk egymás kezét és mondogattunk valamit. Aztán odajött 1-2 fiú meg a tanárnő és úgy megijesztettek hogy elfutottunk én tényleg azt hittem szellem azóta nem próbálkoztam vele. Mer kicsit parázok. De alapvetően jó buli volt. :) csak félek
2014. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!