Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ilyen van? Vagy ez megmagyaráz...

Ilyen van? Vagy ez megmagyarázható? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött kb egy éve hogy letörtem , talán a monoton életem miatt meg azért mert egyedül érzem magam .l( de lehet hogy valami természetfeletti dolog az oka ) kedvetlen lettem , flusztrált és depressziós . A munkatársam mondta hogy esténként csikorgatom a fogam ( a stressz miatt gondoltam én ) . Egyik reggel felkeltem és azt mesélte a munkatársam ( aki egyébként hívő...de nagyon ) hogy démont űzött ki belőlem méghozzá úgy hogy csikorgattam a fogam és ő azt mondta hogy : "Isten nevében hagyd el ezt a testet " ezt megismételte párszor utána én sóhajtoztam és tovább aludtam fogcsikorgatás nélkül . Na most , létezhet e az hogy ez egy démon volt ? Így ki lehet e űzni egy démont ?? ( mert szerintem több kell hozzá ) vagy esetleg véletlen egybeesés ? Csak értelmes válaszokat kérek , köszönöm .

2014. márc. 4. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom, hogy "démon" miatt csikorgattad a fogadat. Ez a stressz tipikus jele. Egyszerűen annyi is lehet a történet vége, hogy azért hagytad abba a fogcsikorgatást, mert szólt hozzád, és megnyugodtál.

Kíváncsian várom, hogy örökre elmúlt-e a fogcsikorgatásod.

A monoton élet pedig "remek" stresszforrás.

2014. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nekem is hasonló a véleményem de semnilyen okot nem zárok ki , mivel saját magamat nem hallom ezért csak egy hét tudom meg hogy elmúlt e .
2014. márc. 4. 19:10
 3/14 Laylah ***** válasza:
Ez hülyeség :D alapból az egész démonűzős keresztény maszlag is az, javarészt. Ha tényleg démon lett volna benned, akkor nem emlékeznél hosszabb időtartamokra, akár napokra, megváltozott volna a viselkedésed a munkatársaid szemében, stb., és a munkatársad meg elég nagyra tarthatja magát, ha azt hiszi, hogy fél legyintéssel kiűzhetne egy démont bárkiből. Szóval nem, nem voltál megszállva egy percig sem.
2014. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nem mondanám hülyeségnek attól hogy nem hiszek benne . Mindenki azt hisz amit akar és el kell fogadnunk.
2014. márc. 9. 08:55
 5/14 Laylah ***** válasza:
Kérdező, ha ismernéd az eddigi GYK-s "munkásságom", nem gondolnád azt, hogy nem hiszek benne. Egyszerűen majdnem mindenkinél többet tudok róluk, azért válaszolok a hozzájuk kapcsolódó kérdésekre.
2014. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocs nem akartam bunkó lenni . A munkatársammal megint egy szobában aludtunk megint . Mielőtt elaludtunk ő imádkozott ( asszem , legalábbi ezt mondta reggel ) Hajnalban kopogásokra ébredt először kettőtt majd ötöt utána kétszer négyet kopogott valami ( betudható lenne a hőtágulásnak de ahhoz túl szabályos volt ) utána zúgott a kikapcsolt tv ( bár elég rossz volt az esti telekom hálózat és a telefonom a tv alatt volt ) és miután ez abbamaradt veszettül elkezdtem csikorgatni a fogam ( és sztem hajnal félháromkor nem nagyon van hőtágulás bár kitudja ) . Ezt megtudod nekem magyarázni hogy mi lehetett ???
2014. márc. 11. 16:07
 7/14 A kérdező kommentje:
El kéne kezdenem parázni ??
2014. márc. 11. 16:08
 8/14 Laylah ***** válasza:
Magyarázható szerintem hétköznapi dolgokkal is, de ha nem úgy van, akkor is max. szellemetek van. A fogcsikorgatás lehet ugyanúgy a stressz miatt, vagy talán érzed a jelenlétet, és tudat alatt félsz tőle (meg ahogy elnézem, tudatosan is, pedig a szellemek szinte a legbékésebbek minden asztrális lény közül; hidd el, vannak ezerszer rosszabbak).
2014. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a szellemek nem bántanak , de munkatársam szerint nem léteznek mert ő hisz istenben és nem hihet a szellemekben szóval nem az :D Én viszont mindenre vevő vagyok és még szép hogy félek tőlük túl sok horrort nézek :( de ha egy szellem akkor mit akarhat ??
2014. márc. 11. 16:45
 10/14 Laylah ***** válasza:
Nem hit kérdése, ha elhiszi, ha nem akkor is vannak :D szerintem inkább a helyhez van kötődése (ha tényleg szellem), nem hozzátok.
2014. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!