Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Allergia vagy más?

Allergia vagy más?

Figyelt kérdés

A házsorunk mögött van egy kisebb erdő, ha éjszaka át sétálok rajta, úgy érzem mintha figyelnének, suttogást hallok, múltkor le kellett ülnöm, mert iszonyúan el kezdtem szédülni, furulya szót hallottam és mintha megérintették volna a vállamat,nagyon ijesztő volt azóta nem megyek át az erdőn, inkább a hosszabb utat választom. Múltkor nem fújt a szél, de az erdő fái mégis lobogtak este és mászkált is ott valaki. Másnap két fa ki volt dőlve gyökerestül mintha valaki egyszerűen ki döntötte volna.

Szomszédok is mondták, hogy valami nincs rendben ott, a szomszéd lányt mióta az erdőn keresztül jár vásárolni rendszeres orrvérzés gyötri és a pszichiátriát is megjárta a szorongásai miatt.


2014. márc. 16. 21:55
 1/3 Laylah ***** válasza:
Az erdő egy közösség; minden erdőnek hangulata van. A fák alapvetően pozitív energiákkal töltenek fel, ezért maga az erdő is általában pozitív érzéseket kelt, ám ha valamikor radikálisan pusztították azt, akkor az erdő hajlamos "haragos" lenni. Ilyenkor szokott rémisztő érzéseket kelteni. Ha így érzel, akkor ne járj arra, mást nem tehetsz. Én is éreztem már olyat, hogy egyik-másik erdőbe élmény volt bemenni, szinte hívott, és jól éreztem magam, de pl. Borsodból az Egerbe vezető úton mindig alig vártam, hogy kiérjünk egy bizonyos részről, mert olyan volt, mintha össze akarna nyomni.
2014. márc. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rossz szellemek
2014. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:
Olyan, hogy "rossz szellem", nincsen... zavart van, de rossz nincs. Mint ahogy emberből sincsen olyan, akinek csak és kizárólag rossz tulajdonságai lennének.
2014. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!