Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerzodeskotes egy demonnal...

Szerzodeskotes egy demonnal de hogy is megy ez?!

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy ilyen kerdesem... noshat meg probaltam megidezni egy demont : Abel-t.... azert kellemetlen volt hogy az elejen ugy kellett hivni a satant hogy egyetlen igaz isten..ki ezen a vilagon uralkodik.. hozzad fohazkodok stb.. aztan annak a demonnak a jelet kitettem egy asztalra papiron volt... es meggyujtotottam egy gyertyat amira rairtam :"demon" es ra rajzoltam egy szemet fekete szemhejtussal...(csak az volt itthon..nem talaltam fekete filcet) es elmondtam az iget


aztan Abal jelenj meg ! Abel jelenj meg !! ABEL JELENJ MEG!!! De nem tortent semmi.... es buntudatom lett hogy elfordultam isten mellol (kereszteny vagyok)! 4 eves koromtol 11-ig jartam hittanra..

es a kerdesem az lenne hogy MEG AKAROM PROBALNI MEGEGYSZER!! de hogyan!?!?... a szerzodes kotes alatt azt ertem hogy oda adom a lelkem egy demonnak ha teljesiti a kivansagom.. nagyon FONTOs HELP!



#Isten #ember #sátán #démon #halando #szerzödéskötés
2014. márc. 18. 18:21
1 2
 1/19 Vad-Ász ***** válasza:
100%

Figyi...nem jó doog démonokkal játszani.

ha eladod a lelked neki akkor számodra nem lesz tulvilág de ez a jobbik..a rosszabb,hogy akármikor uralni bir makjd téged,és nem tehetsz ellene semmit és a jóisten sem fog neked segiteni.

Volt részem szeánszban(el akartunk üldeni valamit amit az ismerősök közül valaki megidézett)..nem sikerült.

de amikor azz ismerősöm keresztet rakott a bizonyos helyekre,megszűntek a jelenségek.

--a házádba ne engedj be ilyen lényeket,mert utána nehezen küldöd el őket.

-----------és szerintem megidézted!!!

ott van nálad---nem fog szólni neked hogy "itt vagyok" vagy hasonlók...ott van....visszaküldted idézés után?.mert ha nem akkor rábaxtál de piszkosul mert az lesz veled amit irtam(megszáll és nem leszel a magad ura).

...üdv.'''''-16/F

2014. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
kÉRDEZD kATY PERRYTŐL [link]
2014. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2014. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jajh neeee.... de en meg nem adhatom fel !!! a kivansagom ami ember nem tud teljesiteni..ez borzaszto... valaki meg irjon leci !!
2014. márc. 18. 18:48
 5/19 Cardith Lorda válasza:

Hát figyu, én idéztem már démont többször is, bár nem ilyen célból, de nekem van tapasztalatom a témában. Démont idézni nem olyan egyszerű, pláne ha az ember tapasztalatlan a dolgokban. A démonok nem arról híresek, hogy csak úgy ugrálnak akárki hívó szavára.

Jobb (és valószínűbb) esetben szimplán nem sikerült megidézned, akkor gyakorolj még, próbáld újra és újra és újra. A kitartó embereket értékelik, nem pedig azokat, akik gyorsan feladják. Bár jobb lenne, ha elsőre kevésbé összetettebb lényekkel próbálkoznál, amiket esetleg kontrollálni is tudsz.

Rosszabb esetben megidézted, csak nem vetted észre, kevésbé tapasztaltaknál gyakran megtörténik ez a dolog. Lehet, majd jelentkezik, ha akar. Vagy az is lehet, hogy nem jelentkezik (nem muszáj neki, mivel csak idézted, és lehet, most kontrollálatlanul azt csinál, amit akar), csak onnan veheted észre, hogy furcsa vagy rossz események történnek körülötted (nem feltétlenül most, akár évek, évtizedek múlva, nekik nem probléma az idő). Vagy hirtelen kifejezetten jó dolgok történnek, amik viszont ahogy megszokod őket, nagyon rosszra fordulnak (sok démonnak ez a módszere, hogy kaktuszt csinál a rózsából). Nehéz ezt így megmondani látatlanban, hogy mi is történt.


A másik dolog, hogy tényleg nem ugrálnak csak úgy akárki hívó szavára. Az értékes lelkekre vadásznak ők is. Ez a fajta hozzáállás, hogy fekete szemhéjtust használsz, mert nincs otthon fekete filc, nem igazán nyűgözi le őket, ez bizony nem az elhivatottságodról tanúskodik. Megvannak ennek a dolognak a szabályai, ha ennyit nem tudsz betartani, nem fognak komolyan venni!


A harmadik, hogy az árat jól kell meghatározni. Kb. fel kell mérned, mennyit ér a lelked. Mint mondtam, ők is az értékes, erős lelkekre vadásznak, minél kétségbeesettebb, reményvesztettebb valaki, annál értéktelenebb számukra. Ha túl alacsony árat kínálsz a lelkedért, akkor hülyének néznek, hülyékre pedig nincs szükségük. Ha túl magasat, az sem jó, mert abból nem lesz üzlet.


Úgyhogy tapasztalat és a témában való jártasság nélkül nem olyan egyszerű ez az egész! Meg persze az se mindegy, melyik démont idézed mire… van, amelyiket nem is érdeklik az emberi lelkek egyáltalán, vagy egyszerűen nem tudják teljesíteni azt, amit árként meghatároztál, így nem jönnek, ilyenkor rossz démont hívtál, másikat kell.


De persze én is elmondom, hogy nagyon jól gondold meg ezt az egészet! Ez nem vicc! Egy démonnal való egyezségben mindenképp rosszul jársz hosszútávon, ezt fontos tudnod! És Isten segítségében ne is reménykedj utána! Nem azért mert Isten gonosz vagy bosszúszomjas, hanem egyszerűen te taszítottad el őt az örökkévalóságra, és te nem kérsz belőle, ő pedig nem fogja magát ráerőszakolni senkire.


Szóval én azért meggondolnám a dolgot. De ez a te döntésed.

2014. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Lilith1994 ***** válasza:
Mi Olyan fontos amièrt eladnàd a lelked? Nagyon veszèlyes jàtèk az Amit jàtszol.... Ne tedd Mert nagyon rà cseszel...(helyes írás miatt bocsánat de telefonomon a helyesírás ellenörző nem magyar és mindig be rak valami màsmilyen szót mint ami kéne)
2014. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt 5.os !! ment a zold kez...

6. ha elmondanam akkor nem teljesulne...

2014. márc. 18. 19:14
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne játsz az ilyen dolgokkal,hacsak nem rettegésben akarod leélni az egész életedet!
2014. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De ez elet fontos nekem ! eladom a lelkem egy demonnak ,egy masik demonert .....
2014. márc. 18. 19:19
 10/19 anonim ***** válasza:
Hallgass a 66%-os válaszolóra ! Nem véletlen annyi a %-a -.-
2014. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!