Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Velem mért nem történt semmi...

Velem mért nem történt semmi ilyen? (Fontos! )

Figyelt kérdés
Mindig csak mesélnek iylen paranormális sztorikat, meg fura dolgokat meg ijesztő dolgokat, én túl realista vagyok ehhez? Vagy mi? Pedig én tök nyugodtan hinnék az ilyen dolgokban, de nem tudok, hallottam kint zajt akkor is fogtam felkapcsoltam lámpám kimentem, és a cicám kaparászta az ajtót... 18 éves vagyok egy ilyen "érdekesség" nem történt velem eddig még soha. Ezt én nagyon szívesen mondanám ténynek hogy ilyesmik nincsenek, de akkoris én nagyon szívesen foglalkoznék iylesmikkel, de ha nem történik velem semmi akkor...hát más oylan nyugodtan meséli látott éjszaka egy fekete alakot meg minden...én nem tudom összefosnám magam és szívrohamot kapnék...Mert oké, hogy vannak róla történetek, rengeteg ezeregy sztori van ilyenekről, dehát amég nincs saját tapasztalata az embernek, addig mért, hinne ilyenekben... (mostis végignéztem itt gyik-on a kérdéseket, elképzelhetetlennek tartom... És mindenki olyna kis nyugisan, meg megpróbálom megtenni ezt, mikor egy "démon"-nal áll szemben ami megölheti vagy mit tudomén... nekem ez kicsit sok, hogy vagy ennyire hiszékenyek az emberek és beképzelnek minden hülyeséget, vagy már komolyan nem tudom)
2013. júl. 2. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Akik észlelnek valami ilyesmit, sosem olyan emberek, akik tökéletesen beleillenek a hétköznapi életbe... vagy a stressz, vagy a folyamatos fáradtság, vagy valamilyen betegség mindig elősegíti ezt, hogy hallucináljanak, vagy hogy túl nagy feneket kerítsenek az amúgy hétköznapi dolgoknak.


Én így látom, javítsatok ki, ha tévedek.

2013. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt még odaakartam írni, hogy akik ilyeneket írnak mesélnek, azok azt is leírhatnák, hogy van-e valami más tényező, dehát lehet, hogy csak nagyon mondani akarnak valamit, vagy éppez a túl nagy stressz vagy gyógyszerezik magukat vagy valami...
2013. júl. 2. 18:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehát itt gyikon, most megnéztem 160 oldalnyi ilyesféle "hülyeség" van leírva az adott oldal/ kérdéseknek megfelelően és nem értem, hogy az ilyen emberek mit gondolhatnak.
2013. júl. 2. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egy földönkívül vagyok. Azért jöttem le hozzád a hatvankettedik védikus dimenzióból, hogy végre valami érdekes is történjen veled.

Most vissza is megyek.

2013. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát de akkor ezeket csak beképzelik az emberek ezzel arra akartál rávilágítani.:D

De akkor köszönöm, csak most hogy így ránéztem erre az oldalra, így belegondoltam, ohgy milyen sok csoda ember él a földön, és hogy ez szerintem hülyeség-e csak...

2013. júl. 2. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg Szellem mentesítő áldás van rajtad ez mindenre magyarázatot ad !
2013. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!