Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemekben?...

Ti hisztek a szellemekben? Írnátok velük kapcsolatos sztorikat, tényeket, vagy akármi?

Figyelt kérdés
Olyan történetekre is kiváncsi vagyok,ami pl veletek/ismerőseitekkel történ. (Pl szellemet idéztetek). Szóval akármit a témával kapcsolatban.. sokat! ;)
2014. márc. 22. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer voltam egy szellemidézésen, de elaludtam annyira lekötött:)
2014. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Egyszer adott nekem az egyik 500 forintot fagyira. Mikor megvettem a fagyit, észrevettem, hogy csak szellemfagyi.
2014. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
xDDD
2014. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

érdekel ez a téma, írok egy kicsit pszichológus szemszögből is, hogy ne a mesék felé kalandozzon el az ember.

van a pszichológiában erre egy szép kifejezés, tudatalatti kivetülés.

Magyarul hallucináció, de kevesen tudják, ennek is több fajtája van, szorongás, vagy kényszer hatására fellépő tudatbeszűkülés a pontos megnevezése ha érdekel, és utána akarsz nézni.

2014. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Régen elmúlt korok elfeledett árnyait ne kísértsd,Te

földi halandó! Amit tudni szeretnél,nem a világodhoz

tartozik,és nem fogsz rá igaz választ kapni,csak akkor

ha olyan bátor vagy,hogy megszólítassz egy kárhozott

lelket,de vigyázz, mert ezt teliholdkor a Tesco parkolójában

kell megtenned!

2014. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne is foglalkozz azokkal akik még nem tapasztaltak semmit,azért mert még nem láttál valamit még nem léteik?A szellemek segítségre szorult lelkek és azért vannak jelen a földi életben...Próbáltam már lebeszélni magamat a létezésükről,de nem lehet...Nekem egyébként több is volt



Régebben anyám barátnőjénél a nappaliban hallottam olyan mély hangot,ami morgósan beszélt,mint amikor valaki a szomszéd szobából beszél,de nem volt senki a szomszéd szobába,ráadásul kopogást is hallottam,barátnőm szerint ez démon volt,ami meg is ölhetett volna,pláne ha félek,először mé ott ültem egy darabig,próbáltam magamnak bizonygatni ogy úgyse,de aztán úgy szaladtam ki mint a vadliba XD Amúgy ott szelleműző is volt és valóban szellem volt ott.Nem tudom miért,de valahogy még a hálószobába még benézni se merek a mai napig,hiába nem ott volt,de valahogy olyan mintha ott is lenne a mai napig...


Egy másik,amikor már ott volt a szellem amikor mi laktunk,méghozzá a konyhában,és egy öreg néni lelke volt,akivel egyébként álmodtam is,olyannak írtam le álmomban,amilyen a való életben lehetett,holott sohasem láttam,anyámnak mondtam el hogy milyen volt a néni,akivel ráadásul szellemként beszélgettem a sarokpadnál,arról hogy ő szellem,közbe rettegtem,de mégis beszéltem hozzá,bár nem válaszolt semmit(de persze álmomban)


Volt olyan hogy ülök a sarokpadon az asztalnál,előttem van egy kistányér és hozzá nem nyúltam,elmozdult


Volt olyan hogy anyám mosogatott,tőle 3 méterre volt az asztal,én meg a szobába voltam,az asztalon a popcornos tál leborult


Amíg ott laktunk,rengeteg macskánk volt ott,mindegyik vagy eltűnt,vagy elpusztult,holott öregapámnál ami volt macskám,amikor ott laktunk,ott maradt mert macskát nemigen lehet költöztetni,főleg öreg macskát mind megvolt,kivéve hogy nemrégiben a szomszéd lemérgezte az összes macskát a környéken...na szóval mindig eltűntek a macskák,mert az a néni utálta a macskákat


Nemrégiben a mostani lakhelyünkön mozdult el a tányér az asztalon,bár akkor bizonygattam magamnak,hogy vizes volt a pult,biztos azért


Barátnőmnél pedig tele van a lakás...náluk egyszer egy árny ment el a lakásba és anyukáját hívta


Volt hogy tárgyak kerültek az egyik helységből a másikba,meg volt nála nagyon sok eset amit mesélt,arra már nem emlékszek,d már ott tart,hogy fél a szobájában aludni...És volt náluk egy olyan ismerőse,aki látó és ő is mondta,hogy szellemek vannak vannak náluk


Egy másik osztálytársam meg azt mondta,hogy egy alak éjjelente őrzi,aki szerinte a dédmamája


Ergo anyám szerint bennem van a dédmamám lelke,mint a személyisége is olyan volt mint én,a természete is és amikor utoljára találkozott öregapámmal,jól össze is vesztek,és volt hogy kisbaba koromban jó erősen földhöz is ba..tam a sapkáját,amikor nem csinált velem semmi rosszat


Még baránőmről az is eszembe jutott hogy anyukája mesélte neki hogy 3éves korában beszélgettett a halott papájával...


A kisgyerekek nagy része egyébként eddig a korig láthatják a szellemeket,nem tudom hogy olvastad-e azt a sztorit,amikor a kisgyerek az előző családjáról beszélt,és arról hogy hol laktak,el is utaztak oda,amit a gyerek leírt előző lakhelyének,pontosan elmesélte hogy hol ban és milyen,amikor még soha nem jártak ott


Röviden ennyi a sztorikból XD Én próbáltam már lebeszélni az ilyenekről de mégis miért hazudjak magamnak?Inkább aki nem hisz az ilyenekben,nem is mondok semmit,nehogy hülyének nézzen ennél jobban is...Aki meg azt gondolja hogy csak képzelődök meg mennyek a pszichiátriára,az inkább magyarázza meg a történtket!

2014. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja,meg még azt elfelejtettem hogy a barátnőm a barátnőjénél volt a mamája házába és ott fotózkodtak és a fényképen rajta volt egy kékruhás lány,ami szerintük a mamája a barátnőm marátnőjének csak fiatalkorában


Meg a barátnőm az utcán köszönt egy néninek,aki nem köszönt vissza,kék olt és utána kapcsoltak hogy szellem volt és rohantak be a lakásba

2014. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!