Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok, mi a véleményet...

Mit gondoltok, mi a véleményetek az efféle, dolgokról?

Figyelt kérdés

Egy a valós eseményekből.

Több ember szemtanúja volt.


"Tiszteletem!



Velem 2 éve, történt hasonló dolog, bár fizikai sérülés is jelen volt.


Éjszaka, többször rosszat álmodtam. 1 héten keresztül, rémálmaim voltak.

Egyik éjjel felkeltem, mire arra eszméltem, hogy az ágy felett fél/1 méterre vagyok.

Majd, alig 3 másodperc múlva, mintha az a valami engedett volna és visszaestem az ágyra, a fejemet bevertem, kórházba kerültem.

A kórházban ez ugyan úgy követett, másnap az orvosok meglepődve, bámulták, hogy az az 1 nyílt seb, szerteágazott.


1 hétig, minden egyes éjjel előfordult.

Majd, nem bírtam tovább, és segítséget kértem.

Máig nem tudom, mi volt az, de azok a pillanatok, minden este feltépődnek, megráznak. Alig merek elaludni, lámpafény mellett tudok, csak nyugodtan lefeküdni.



Ettől eltekintve, voltak még fura, sőt furcsább dolgok.


Vegyük figyelembe, az asztalról leeső poharakat.

Annyira nagyon nem féltem, tőlük. Csak, akkor rázott ki a hideg, amikor a csillár, mellettem 2 méterre leesett, majd sorozatban 5 másodperc különbséggel tört össze 3 pohár, ami a szekrényről leesett.



Kb. fél éve, hogy semmi különleges nem történik velem.



Üdv!



18/f



(Nem vagyok, se sátánista, se semmilyen szekta tagja..)"



2014. ápr. 8. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kemény ez velem nem volt ilyen kemény a szitu de azért én sem mertem aludni csak lámpafény vagy tv mellett
2014. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hűű ember.. azért eléggé befosnék ha ilyen történne velem az biztos... nos ha te mondod, hogy ez valós és veled megtörtént, és a dokik is látták.. hááát.. akkor nehéz azt mondani, hogy csak képzelődsz... nagyon durva..


És magától múlt el a dolog? Nos.. talán egy médium, vagy valami ilyesmi is tud mondani valamit, cask az a gond hogy a naagy résük (95%) csaló.

2014. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez kemény..
2014. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, velem történt meg.


Először, egy sátánistát kerestem fel, a problémával, eléggé fura választ kaptam, bár akkor nem tudtam mihez kezdeni, így majdnem belementem.


Aztán fordultam a helyi paphoz, aki először kinevetett, majd az orvosi vélemény után, leesett az álla.


Magától múlt el, annyi hogy kissé változtattam az egész hozzáállásomon, addig mindig csak a rosszt csináltam, majd kezdtem szépen lassan megváltozni, Imádkozni minden reggel, minden este.

Szépen lassan elmúltak ezek a dolgok, de még mindig fel-feltépődik a seb, az emlék, minden lefekvés előtt.

2014. ápr. 8. 22:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Te vagy az David Copperfield?
2014. ápr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért kéne elhinnem ebből egy szót is? Ilyet vagy ennél sokkal jobbat bárki bármikor ír.
2014. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Laylah ***** válasza:
Valaki nagyon dühös lehetett rád, de azért azt beláthatod, hogy figyelmeztetésnek sem volt utolsó. Tehát, vagy valaki nem evilágit sikerült rendesen megsértened, vagy valamelyik már egész idáig merészkedett, hogy végre észrevedd, változnod kéne. Nem gondolkodtál el, vajon miért hagyta abba folyamatosan, mikor elkezdtél a jó irányba változni? :)
2014. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Túl sok a felesleges vessző. Bocs, de idegesít.
2014. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
LAylah, ez jó ötlet, előfordulhat, hogy ilyesmi van a háttérben :)
2014. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt elég nehéz elhinni. Valami bizonyítékod van?
2014. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!