Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok smároltatok már lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok smároltatok már lánnyal? Fiúk mit gondoltok az ilyen dolgokról?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és már 3csajjal is csókolóztam.. egyszer se volt komoly.. vagy fogadásból vagy üvegezzés közben.. sok pasim volt már kb.30sráccal smároltam eddig.. és 15-18al jártam.. szerintetek amugy ezt lehet ezért biszexuálisnak nevezzni? és elitélitek az ilyet?
2012. aug. 25. 14:48
1 2
 1/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

mit is gondolok róla? DEKORATÍV :D nincs vele problémám.


az h 15-18 pasid volt eddig na az már NAGYON gáz :D

2012. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát igen 15-18 pasi az már elég sok
2012. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
15-18 pasi 17 évesen... Te is valamelyik sarkon fogod végezni. ;)
2012. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

azigen. tudod ezt hivják r ibancságnak!


19éves vagyok és 6 pasim volt eddig és 10-nél többel nem smároltam :)

és még csajjal egyáltalán nem,nem is akarok.

2012. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Két barátnőmmel 17 évesen. Nem lettem se biszex, se leszbikus. Na bumm, sok őrültséget elkövettem.
2012. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
teljesen rendbe van ha tetszik neked
2012. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ribanc vagy-.-
2012. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
na te aztán egy nagyon konnyuvéru r*banc vagy.
2012. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én fiúként mondom, elég érdekes volt végignézni egy ilyen akciót. :D Én voltam a fotós, a kép azóta is megvan nálam és haveromnál. :D
2012. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én 18 éves vagyok, én is smároltam már 2x lánnyal, szájrapuszi többel is. ettől még nem vonzódom a lányokhoz, csak a buli/kíváncsiság/szórakozás/nem mindennapiság miatt csináltam, és nem bántam meg, nem érzem hogy ettől ribanc lennék, senkinek nem okoztam vele kárt, sőt :D

ez az én véleményem

arra a kérdésre meg hogy ezt lehet-e biszexnek nevezni a te esetedben, mondjuk ha elgondolkozol rajta az már kicsit gyanús... de ha nem éreztél semmit csak buliból csináltad akkor nem vagy az szerintem

2012. aug. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!