Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezhetnek természetfeletti...

Létezhetnek természetfeletti lényeg?

Figyelt kérdés
Pl:szellem, démon, vámpír stb.

2014. ápr. 11. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg,hogy nem.. :D
2014. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében nem. :)
2014. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan hogy létezhetnek hozzájuk hasonló lények, csak még mi nem találkoztunk velük!!!
2014. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen ma ebédeltem az érmelléki kuglófemberrel jó volt a kaja
2014. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
sztem ja, csak nem lényeg,hanem lények:))
2014. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokat lehetne filózni róla, de amit te állítasz nem!


Amúgy pedig, mivel a világunk, az univerzum összhangban van, valószínűleg hasonló alakú és tudású lények léteznek, lehet találkoztunk is már velük, de nem érdemes foglalkozni velük, amíg nem tudnak az emberek rendesen összetartani.

2014. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is-is. A lényeg pedig az hogy találkoztál már angyalokkal? Láttad-e már a Kaszást? Ültél már unikornison? Beszélgettél már vámpírokkal? Rabolt már el Slenderman? Találtál pénzt a szivárvány végében? Megölt-e Rake álmodban?


Válaszolj a kérdéseimre és döntsd el magadban mi létezik és mi nem!

2014. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az soha nem fog kiderülni,mivel még senki sem tudta bizonyítani,hogy látott szellemet,találkozott démonnal,eljött hozzá álmában Slenderman,ott ült az ágya szélén Rake,elvitte egy UFO,reggel meg visszahozta....

Úgyhogy ennyi.

Ez egy örök rejtély marad az emberiség számára.

Persze lehetséges,hogy vannak még máshol más lények,de azok nem itt vannak.

De én hiszek a szellemekben,és abban is,hogy most is figyel egy,csak nem félek,mert tudom,hogy nem bánthatnak.:)

2014. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a vámpír pl innen is jöhetett:youtube.com/watch?v=0npQxmfYwII Szellem az meg magától értetődő, hogy van, már ilyen hőképet is csináltak egyébként asszem, hogy hát amikor elhagyja a testet a lélek:S:S És akkor úgy asszem fokozatosan hűl:S
2014. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!