Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az igaz hogy a gyerekek...

Az igaz hogy a gyerekek látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
Mert egyik barátnőm mesélte, hogy kiskorában látott egy idős bácsit és szólt a mamájának hogy áll ott egy bácsi és elmondta hogy nézett ki és a mamája odament de senki nem volt ott. valószínűleg tatáját látta.

2014. ápr. 19. 15:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Hát igen.. vannak emberek akik.. hagyjuk. Köszi még egyszer :)
2014. ápr. 19. 18:47
 12/17 anonim ***** válasza:
43%

Valóban,igaz lehet. Van egy hasonló sztorim ami nemrég történt,pár hete.


Pár hete voltam az unokatestvéremnél aki 3 hónapos.

Mondta az anyukája,hogy vigyázzak már rá egy fél órát amíg elugrik a boltba venni valami édességet,hogy filmezhessünk ketten. [azaz hárman:)))]

Természetesen beleegyeztem,mert hát nagyon szeretem a babákat. S az unokatesómat!

Aztán ketten maradtunk,és játszunk a játszó szőnyegén.

Minden rendben volt,nevetgélt,mosolygott,fogta a kezem.

Aztán hirtelen elkapta rólam a tekintetét s az ajtót nézte,oda néztem én is,hogy mi van ott,de semmi.

Felemeltem,s elfordítottam,de mindig úgy tekerte a kis nyakát,hogy oda nézhessen.

Azután pedig hirtelen lehűlt a levegő,szó szerint vacogtam. Hirtelen pedig elkezdett ordítani,sírni. Akármit csináltam vele nem lehetett csitítani.

Ez volt úgy 10 percig,bevallom féltem,tudtam,hogy természetfeletti erő van ott. Olvastam már ilyeneket.

Aztán 10 perc után minden normális lett,a levegő hőmérséklete s újból engem nézett s nevetett ahogy rámosolyogtam.

Amikor hazajött keresztanyu megkérdeztem,hogy történt-e valami abban a szobában.

Annyit mondott,ott halt meg az unokatesóm nagypapája.

2014. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ez ijesztő történet volt.

Köszi most már tudom hogy lehetséges szerintem és akiknek van hozzáfűznivalójuk.. kérem tartsa meg magának! :)

2014. ápr. 19. 19:42
 14/17 anonim ***** válasza:
3 évesen kit láttam az ágyam szélén ülve?O.o
2014. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
engem
2014. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaz. A pàrom apja foglalkozik hasonlokkal. Nekem van egy 6 hos babàm és nem egyszer tapasztaltuk hogy néz egy részt az üres falon,és vagy üvölteni kezd v '' beszélni '' hozzà, vagy amikor szemben vagyok vele de ő egyszer ràm, egyszer felém v mellém néz. A kristàlyok is igen érdeklik, beszélhozzàjuk stb. Volt hogy a jàték közben gyorsan megfordult és az ajtót nézte de nem volt ott semmi. Szinte napi szinten elofordul.
2015. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 pánikoló gamer válasza:
Na jó lehet kicsit későn írok neked kedves kérdező, de elmondok neked valamit illetve példát is rá. Amit a barátnőddel történt az igen is igaz és hidd el nem egy ritka eset ÉS ráadásul egybe lehet kötni a dimenziókkal illetve a ''túlvilágnak'' nevezett élettel. Mint tudni illik amikor kicsit vagyunk, akkor még nem vagyunk hozzá 'nőve' az anyagi érzékeléshez és pontosan ezért érzékeljük (Einstein elmélet féle) dimenziókat, amit a Bibliában is olvasható. A féltestvérem egy öregasszonyt látott állandóan akitől félt és mai napig emlegeti. Jómagam is láttam egy ilyensfajta dolgot amitől rettegtem de a szüleim nem nagyon foglalkoztak vele gondolván hogy gyerek fantázia. De nem! Lehet hogy ez amit mondok egy ilyen hogy is fogalmazzak katolikus vagy nem is tudom mit szoktak erre mondani, valami ilyesminek tűnhet de a gyerekek 3 éves korukig kb Nincsenek hozzászokva az anyagi (fizikai) élethet a Földön és látják a mi elnevezésünk szerinti szellemeket. Ja és nemcsak kisgyerekekkel történhet meg! A múltkor kiránduláson voltam és rettentő különös dolog történt velem, amit még 40 év mulva is vissza fogok mondani. Smaragdvölgyben kirándultunk ahol volt egy móló, és olyan éjfél körül lehetett nem néztük az időt mindenki a szálláson volt és egy gyerek eltűnt, na most és és pár haverom elmentünk a gyereket megkeresni és ahogy a móló fele mentünk láttunk egy sötét emberalakot gondolván hogy ő az! DE NEM! ahogy közelebb mentünk Ő eltűnt és a gyerek akit kerestünk kb 200 méterrel arrébb volt a mólótól. a sötét alak viszont eltűnt. Egyépként az univerzum tele van fogalommal és titkokkal pl ott a cosmos vagy a különböző A,B,C típusú galaxisok és egyéb mások de a legbizarabb az a dimenzió! ÉS aki azt mondja hogy van ill. volt előéletünk az nagyot téved mert nem volt és nincs! mindenki egyszer él és élni is fog azt már ő dönti el hogy hova áll, melyik dimenzió felé hajlik és itt jön képbe a Biblia amellyet sokan csak olvasnak pedig tele van rejtéjjel és utalásokkal amiket meg kell fejteni. És az univerzumban sem vagyunk egyedül ezt jobb ha tőlem tudod, ha nem hiszel nekem akkor vegyél elő pár Davinchi festményt tükrözd majd higgy a saját szemednek és majd egyszer megértesz mindent! :)
2016. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!