Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek létezik vérfarkas?

Krisztian$ kérdése:

Szerintetek létezik vérfarkas?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mesékben, filmekben igen.
2014. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen létezik. Vér is van, meg farkas is. :) Szóval mind a kettő létezik. :)

Amúgy nem hiszem hogy léteznek, régen szerettem a vérfarkasokat de most vámpír fan vagyok a vámpíros sorozatok hatása miatt. :)

2014. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nem léteznek
2014. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg sokan vagytok? Akkor alapítsatok pártot, zsebeljétek be a lét és egyétek meg reggelire a kormányt :) Ha sikerül, mindenki tudni fogja a választ a kérdésedre :)
2014. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kuttyogó válasza:
Ja,teliholdkol átvaltozom.
2014. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Elméleti síkon létezhetnek. Az kicsit furcsa ha azt nézzük hogy emberből szinte egy teljesen más felépítéssel/csontozattal rendelkező lénnyé változik, ami ugye lehetetlen.. de még senki sem cáfolta vagy igazolta bizonyítékokkal. Ettől függetlenűl igen, rohangászhat egy vérfarkas a hátsó kertben, csak még senki nem vette észre.
2014. máj. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az nem ok a vérfarkasság nem létezésére, hogy a "csontozat átalakulása" pl a hernyóból egyszer pillangó lesz, az miért nem lehetetlen? Amúgy meg én hiszek bennük, de az emberekből nagyon kevesen, mivel rejtőzködniük kell. Nem érdekel hányan hülyéznek le, én bevallom. Nem valószínű hogy sokan láttak vérfarkast, ha találkoznak egy emberrel vagy megölik, vagy elbújnak előle.
2014. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
engem is érdekel h valójába léteznek e ilyen dolgok mert ha belegondolok akkor nem lehet csak ugy kitalálni ilyen sztorikat mint pl: egy szellem. nem lehetettaz hogy most valaki gondolt egyet és kitalálta h vannak szellemek . valami valóság alapja csak van
2014. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát valóság alapja nagyon van, de a spontán sejtszerkezeti áttalakulás sem hülyeség, de ez mindegy, van egy lükantrópiának nevezett elme betegség, amitől az ember azt hiszi, nem, hogy azt hiszi, hogy farkasszerű alakot tud ölteni, hanem elég megyőzően áttéli. Én személy szerint láttam már olyan beteget, amikor kiszabadult a zárkából, leharapta az egyik ápoló orrát, és majdnem áttharapta a torkát, de elég ilyesztően farkasszerű volt a viselkedése, és a mozgása is, négykézláb gyorsabban szökkelt, mint ahogy csórikám két lábon futott, de 6 emberkének sikerült lefognia, hogy be tudjuk neki adni a morfiumot, és mikor másnap megkérdeztük az esetről, nem emlékezet, de nem hazudott, mert a hazugságvizsgáló nem mutatott semmit. Úgyhogy ebből a szempontból van igazság alapja, mert az ókorban, és középkorban gyakori volt az ilyen betegség, az éhség miatt, mert ha sokáig nem eszel semmit, egy idő után már az agy lekapcsolja a tudatos gondolkodást, és mindegy mi az, amit eszel, csak ha lehet fehérjében gazdag legyen, és lehessen rá vadászni, mert ilyenkor visszatérnek a több tízezer éves ösztönök, és ilyen állapotban automatikusan űldözni kezdjük, ami csak elszalad előlünk, és meg is próbáljuk enni. De nyugalom ez a betegség 1000 emberől egyet érint, és csak akkor tör elő, ha már nagyon rég evett az illető, de ha életében egyer ilyen "vérfarkas" rohamot kap, akkor onnantól kezdve egyre sűrűbb lesz, mert olyan megmagyarázhatatlan élvezetel jár az egész, ami nem más, mint rengeteg adrenalin, dopamin és egyéb hormonszint emelkedés, ami teljesen elborítja az agyat, és ilyenkor az agy csak az alap ösztönökkel foglalkozik, de egyébként ez egy úgynevezet természetes módon való drogozása az agynak, amibe egy idő után bele lehet halni. Remélem segítettem!
2014. szept. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!