Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Sz. Tetek létezik olyan kutya...

Sz. Tetek létezik olyan kutya ami elbánik a farkassal? Mert szerintem nem :D

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 21:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
48%
Én kutyám simán, addig fut előle mig a farkas fel nem dobja a tappancsát.
2012. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
36%
persze hogy létezik... sőt van olyan kutya amit arra tenyésztettek ki hogy medvét öljön... ha egy kutya nem birna el egy farkassal akkor minek lennének a juhász kutyák?
2012. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:

[link]


Egy ilyen azért már megtudja viccelni farkas komát :D

2012. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
A farkas harapása bármelyk kutyáénál erősebb néztem nat geo wilden.. msrészt azt is láttam hogy 2 kangal nem bánt el 1 farkassal. a farkasokan k nap mint nap életben kell maradniuk és ezért vadásznak és szívósabbak és erősebbek is sokkal.
2012. dec. 7. 22:20
 5/70 anonim ***** válasza:
0%
Egy kaukázusi juhász is elbánna vele... Nem hiába becézik farkas, és medveölőnek.
2012. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
farkas-medveölő?? :D :D sok a mese http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2844495-kutya.. mongyuk sz.tem ezek jobban értenek hozzá mint te de haggyuk ... de még a farkas ellen lenne ennek a kutyának max 30% esélye de MEDVE ELLEN xDD egy medve nyomhat 500kg-ot is ember és10-15 cm karmai vannak meg 10cm fogai..nevicceljel már légyszives..
2012. dec. 7. 22:29
 7/70 A kérdező kommentje:
1 farkas harapása a duplája a pitbullénak és a rottweilerének... neten nézegettem h. erdélyben 8 kangal kellett 1 farkasra és ez SZMTANÚKKAL ésha kell m,egis keresem neked neten... a többit ahogy néztem 5-ből 4 oldalon a farkasra szavaznak...
2012. dec. 7. 22:31
 8/70 anonim ***** válasza:

Kaukázusi juhászkutya

Fő feladata a nyáj védelmezése, farkasoktól, medvéktől, sakáloktól, más ragadozóktól és az idegen emberektől.


Magasság: kanok esetében 70-85 cm (de minimum 65 cm), szukák esetében 65-75 cm (de minimum 62 cm). Testsúly: a méret nagyfokú heterogenitása miatt 35-60 kg, de általában 48 kg. A dús szőr miatt többnyire nehezebbnek tűnik.



az ilyen kutyákra régen drótből szuró nyakkörvet szereltek, hogy a medve ne tudja nyakon támadni. a dús szörzet meg védi az erős harapástól

2012. dec. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
Nem is kell olyan messzire menni. Kuvaszt, komondort miért tartották? Az ő szőrük még nemezesedik is többé-kevésbé, így elég jó védelmet nyújt.
2012. dec. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
5. vagyok, persze szerintem eggyértelmű, hogy egy medvére nem egy kaukázusi ment rá, hanem legalább három.
2012. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!