Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehet? Démont láttam?

Ez mi lehet? Démont láttam?

Figyelt kérdés

Nemrégen mentem az utcán és az egyik fán egyszercsak megvillant valaminek a szeme, amikor közelebb mentem

levetette magát és akkor láttam hogy mintha 4 szárnya

lett volna a hátsó kettő keskenyebb az első kettő nagyobb

nah szóval levetette magát a fáról kb 7-8 m magasan volt

és elkezdett repülni inkább siklott, nem csapkodott a szárnyaival aztán az út túlpldalán lévő fán landolt utánna megint átugrott egy másikra és a végén eltűnt a közeli kis fás részen,a szeme úgy fénylett mint egy macskának

ha jól láttam tollas volt mint egy madár lehetséges hogy

egy sebesült madár ami nem tudott repülni és a 4 szárny valójában valami génhiba volt?vörösesbarna volt amúgy

vagy sötétbarna nem láttam rendesen csak amikor a lámpák fénye alatt siklott



2014. máj. 18. 23:20
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
(a közeli fás rész egy erdőhöz közel) és eléggé sötét volt
2014. máj. 18. 23:25
 2/23 A kérdező kommentje:

ja igen és mintha lett volna egy hosszú farka ás a végén volt egy rész ahol a tollak úgy álltak hogy oldalrafelé

és vízszintesen lapított volt (elég nehéz leírni)

2014. máj. 18. 23:29
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
Démon biztos nem lehetett, mert azok nem léteznek. Biztos csak egy madár volt. Vagy a leírás alapján lehetett volna Microraptor is, csak az a baj, hogy azok már sok-sok millió éve kihaltak.
2014. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
akkor leheth csak egy madár volt
2014. máj. 19. 16:53
 5/23 A kérdező kommentje:
de mi van ha tényleg démon?
2014. máj. 19. 17:24
 6/23 anonim ***** válasza:

Én elsőre denevérre tippelek, mert annak világít a szeme, és a szárnyai is elég furcsák nekünk városiaknak. Lehet, hogy beakadt valami a lábába, vagy csak egy árnyék volt mögötte.

A démonok a legtöbb legendában macskának, nyúlnak meg szép lányoknak álcázzák magukat, nincs sok alapja annak, hogy a frászt hozzák valakire.

2014. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
szerintem csak álmodtad
2014. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Pazuzu..kérlek még csak ne is gondolj rá!!!

[link]

2014. máj. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
hát nemtuom, ez gondolom emberméretű de amit láttam a farkával együtt max 1 méter volt
2014. máj. 27. 18:04
 10/23 A kérdező kommentje:
ja és lábai mintha nem lettek volna se keze hanem minden végtagja szárnyá módosult volna, azokkal kapaszkodott a fákon is de lehet hogy ez a démon volt ki tudja
2014. máj. 28. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!