Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen okokból érdekelhet egy...

Milyen okokból érdekelhet egy démont egy ember, illetve az minek jelenik meg álmában?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Csak is rossz vezérli...még, ha hihetőnek is tűnik, h de nem az vezérli...és egy célja van mindennel, h téged távol tartson Istentől...minél távolabb...annál jobb neki.
2014. márc. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Laylah ***** válasza:
Démonnal álmodni nem jelent semmit. Főleg nem a tipikus villásfarkú-patással, mert az kamu.
2014. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
43%

A démonok általában azért jelennek meg hogy eltaszítsanak Istentől. Ezért bármire képesek, de a démonok nem azt csinálják amit az ördögök, hogy rávesznek arra hogy csinálj valami bűnt, nem, az ördögök inkább utolsó esélyt adnak arra

hogy rossz legyél és elkerüljék a bajt. A démon kínoz, akár évekig is, megszáll, megörjít, és végűl megöl, ha van bárki is az illető közelében akkor az rettegni fog egész életében míg végűl őt is megöli.A démonok kötődhetnek egy halott tulajdonos házához általában ami csinos, tökéletes felépítésű. Vagy emberhez is.

Ha többet akarsz tudni és nem akarsz 9-10 napig félni a film után akkor javaslom a Démonok között filmet!

2014. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

kedves utolsó! pont tegnap láttam a filmet nagyon tetszett...meg is ijesztett...főleg mikor a film után éjfél előtt pár percel megcsörrent faterom telefonja...felvette...de nem szólt bele senki.


gondolom mondanom sem kell hogy frászt kaptam utána mindentől. nagyon ajánlom a filmet a kérdezőnek sokmindent meg lehet tudni a démonokról belőle.

2014. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:
Azt a filmet végignéztem csendben, de csak a barátaim miatt. Szívem szerint már az első 30 perc után sz@rrá röhögtem volna magam, annyira semmi köze a valósághoz.
2014. márc. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!