Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha hullócsillagot látok,...

Ha hullócsillagot látok, akkor mennyi időm van kívánni? Függ a csillag méretétől és a a fényének az időtartamáról is? Ezenkívül úgy tudom, hogy nem szabad elmondani, hogy mit kívántam, de papírra, esetleg jegyzettömbbe leírhatom?

Figyelt kérdés
Nekem eddig sosem jött be, amit kívántam, emiatt fordultam Hozzátok.
2012. aug. 10. 16:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez csak olyan kis romantikus butaság. Nekem se jött be sose, csak a móka kedvéért szoktam elsóhajtani a kívánságomat.
2012. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Amikor meglátod akkor gyorsan kívánsz valamit. Persze, leírhatod papírra, nem kell rágörcsölni, vedd könnyedén :)
2012. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Természetesen tök mindegy. Nem teljesítenek kívánságot.

Ez csak legenda.

Pláne akkor nevetséges gondolat, amikor óránként van vagy 100, mint pl. most hétvégén lesz.

2012. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek is írták, nem kell komolyan venni ezt, csak szórakozásnak jó :)


Viszont én mikor legutóbb kívántam, akkor a szerelmemmel sokat veszekedtünk és mikor megláttam a hullócsillagot egyböl azt kívántam, hogy bárcsak többé ne veszekednénk.


Pár hét múlva a kívánság után már nem akart keresni engem és elhidegültünk.

Vicces, mert így tényleg nem veszekedtünk többé.


(Amúgy én se hiszek ebben, csak vicces ez az egybeesés :))

2012. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... az én kívánságom kb 10 év múlva teljesült és tuti nem azért mert egyszer (vagy többször) azt kívántam egy hullócsillagnál, ahhoz általánosabb kívánság volt. A babona szerint egyből kell kívánni... papírra leírhatod ha nagyon szeretnéd.
2012. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát szomorúan látom, hogy mindenki ilyen negatívan áll hozzá a dologhoz. Pedig jó lenne hinni, hogy ilyen csodák léteznek. Az egyik barátomnak teljesült több kívánsága is, és meg van róla győződve, hogy a csillagok segítettek neki. Miután kívánt, kellemes bizsergést érzett a hónalja körül.
2012. aug. 10. 16:59
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
Csak nem azt kívánta, hogy tünjön el a hónaljkutyája?
2012. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ez nem negatív hozzáállás, hanem racionális.
2012. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem itt mindenki kívánt már hullócsillagnál, szóval mindenkinek van tapasztalata.... nem negatívan állunk hozzá, csak elmondjuk, hogy nekünk bejött-e vagy sem. Ennyi.
2012. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Értelek, de az is lehetséges, hogy nektek azért nem sikerült, mert nem jól kívántatok. Ezért is írtam ide. Sajnálom, hogy nektek nem sikerült, abban reménykedtem, hogy ír majd nekem egy astronauta is, akinek több tapasztalata van ilyen téren. Minden legendának van alapja, azt is el tudom képzelni, hogy csak akkor működik, ha a transzcendensed csillagképéből esik le az a csillag.
2012. aug. 10. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!