Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen szellemvilággal,...

Milyen szellemvilággal, démonológiával kapcsolatos könyveket lehet magyar nyelven beszerezni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel ez a téma, és szeretnék könyveket vásárolni, viszont nem igazán találok hiteles forrásból származó könyveket. Derek Prince: Démonológia c. könyvét szeretném megvásárolni, de sehol se kapható, antikváriumban is csak előjegyezhető, a könyvtárban pedig még nem is hallottak róla..

Tehát tudnátok még ilyen/hasonló témájú, hiteles írótól származó könyveket ajánlani?



2014. jún. 16. 22:28
 1/6 Boldi11 ***** válasza:
Tortenet gyujtemenyt tudok neked mondani: Abdul Alhazrd Nercronomikonja. H.P Lovecraft Osszes muvei (3kotetes)
2014. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, az elsőként említett könyv elég érdekesnek tűnik, valószínűleg elolvasom majd, de a H.P. Lovecraft művek nekem valószínűleg mind fikciók, én pedig tényleg olyan könyvet keresnék, ahol akár igaz történetekkel is találkozhatok.
2014. jún. 17. 10:18
 3/6 anonim válasza:
(Elfelejtettem az íróját..Bocsi) A 9..8..7 és folytatásai nekem nagyon tetszettek :)
2014. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélni akarsz velük vagy csak úgy általánosságban kellene könyv? Amúgy Lovecraftot nem ejteném a helyedben mert van igazság azokban történetekben amiket írt nem mindben de azért van. Az apja az aranyhajnal szabadkőműves rendnek volt a tagja és ő is belefolyt ezekbe a dolgokba. Azt a necronomicon amit mostanában forgalmaznak nem érdem megvenni sokra nem jutsz vele. Nekem 3 példányban van meg 3 írótól azért mondom. Az igazit viszont én is kiolvasnám szívesen de az olvasottak alapján 3 vagy 4 maradt (de szerintem a vakolók már csináltak belőle pár másolatot is :P )
2014. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Derek Prince könyve az totál keresztény szemszögből tárgyalja az ilyesmit, az csak akkor jó neked, ha magad is keresztény vagy.

(mivel egyetlen kultúrkörbe zár be)

2014. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, engem érdekelne ez az egész téma, és minden szemszögből meg szeretném ismerni. Eddig egyszerűen nem hittem ezekben a dolgokban, aztán történt egy-két dolog az életemben, és nagyon érdeklődni kezdtem a dolgok iránt. Tehát igazából nem csak olvasni szeretnék, de egyenlőre szerintem ott kéne kezdenem. A Derek Prince könyv is érdekelne a "Biblia" szemszögéből, pláne, hogy a vatikán elismerte az ördögűzést. Igazából tényleg mindenféle könyvet szívesen elolvasnék, ami részben tudományos valamennyire. Szóval minden könyv érdekelne, ami okkultizmussal kapcsolatos. Ha tudtok, esetleg filmeket is mondhatnátok, nagyon örülnék neki.
2014. júl. 5. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!