Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szinte én se hiszem el....

Szinte én se hiszem el. Koboldot vagy törpét láttam?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki ismeri a törpéket és a tündéreket. Én eddig úgy gondoltam, hogy mesebeli lények, de történt velem olyan dolog, ami gyökeresen megváltoztatta a véleményemet.


Előre közlöm NEM iszok, nem cigizek, nem szedek semmilyen hallucinogén szert. Sosem próbáltam ki őket.


Szóval szeretek az erdőben sétálgatni. Faluban lakom, így erdő veszi körbe. Szoktam néha arra a kisfiamat is kirándulni.


Elég jó idő volt aznap, de már tartottam visszafelé, mielőtt besötétedne. Elkezdett szemerkélni az eső. Na mondom, jobb lesz sietni, mielőtt még eláznék.

Az erdőbe azért vannak kitaposva kis vékony utacskák, mert arra felé azért sokan kirándulnak. Szóval épp tartottam befelé, amikor a szemem sarkából megpillantottam valamit az ösvény mellett. Azt hittem hirtelen hogy valami nyúl vagy mi? Odanéztem és alig hittem a szememnek: egy apró emberke volt! Ledöbbentem, szó szerint kigúvadt a szemem! Még egyszer pofon is csaptam magam, hogy tényleg ott van-e és ott volt! Ő nem vett észre először, mert háttal állt nekem és a fűben csinált valamit nem láttam hogy mit, talán azokat tépkedte. Majd ő is észrevettem és szerintem ő is csodálkozott. Olyan gyorsan el kezdett futni hogy alig láttam merre szalad, majd végül rápillantottam és egy lyukba futott be. Még a talaj is porzott. De a lyuk úgy nézett ki mint valami nyúl üreg, vagy róka lyuk, semmi szokványos nem volt benne. Kukucskáltam be óvatosan, a mobillal is próbáltam bevilágítani de nem láttam rendesen a végét. Egy ideig ott ücsörögtem és próbáltam átgondolni az egészet, de még mindig meg voltam döbbenve. Oda mentem ahol először láttam meg, de nem találtam semmi szokatlant. Vissza mentem az üreghez, vártam kicsit, de még mindig semmi. Azon gondolkoztam, hogy benyúlok, de nem mertem, mert féltem hogy megharapja valami a kezemet. Ott üldögéltem és szinte sokkot kaptam. Aztán elkezdett jobban esni az eső és igyekeztem befelé....

otthon nem mondtam el senkinek. Másnap is kimentem arra, a lyukat is megtaláltam, de nem láttam semmit. Bottal piszkáltam be, de semmi...


Azóta is ez jár a fejemben Fényképezésre esély sem volt a rövid idő és döbbenet miatt...

Ja és egy érdekes dolog is eszembe jutott:

a faluban van egy asszony, aki még kis koromban mesélte nekem, ( és még sok falubélinek ) hogy a háború idején a pincében bújtak el a férjével és a két gyerekével. Ekkor viszont három törpét láttak, majd beférkőztek egy sarokban lévő lyukba és eltűntek...


Mivel elkezdett érdekelni ez a dolog utána néztem és nem csak az ír: de a magyar, szlovák, román folklór is tele van törpékkel. Ezt nem is tudtam, bevallom...


Most hallucináltam vagy törpét láttam vagy mi történt???? Kérlek hogy ne nevessetek ki!



2013. aug. 31. 21:52
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
82%
Vannak norvég ismerőseink, ők azt mesélték nekünk, hogy már láttak ilyet az erdőben.
2013. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Komolyan?? Nem hittem a törpökben és hasonlókban, esetleg úgy voltam vele, hogy talán régen, a középkorban láthattak egy-kettőt, de hogy még most is???


Akinek van hasonló tapasztalata az is írjon!

Köszönöm!

2013. aug. 31. 22:13
 3/45 Lilith1994 ***** válasza:
70%
Igazából lehet hogy azt láttál :)
2013. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
emlékeztetsz engem valakire
2013. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Mi a falu neve?
2013. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

4-es kire emlékeztetlek? Hogy érted?


Gönc-ön lakom kedves 5-ös!

2013. aug. 31. 22:57
 7/45 anonim ***** válasza:
Kb. Hogy nézett ki? (ruha, magasság, haj, nem...)
2013. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Próbáltad leszólítani? Tervezed, hogy elmész megkeresni őket még egyszer?
2013. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim válasza:
83%
Egy gyerek szart az erdőben, akit megzavartál, ezért bemenekült egy lyukba...
2013. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
2013. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!