Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valami suttog a fülembe,...

Valami suttog a fülembe, vajon mi lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval..eddig évente 1x történt meg hogy valami suttogot a fülembe nem értettem hogy mit,és nagyon reketes és ijesztő hangon csinálta,és mikor suttogot éreztem hogy valaki van mögöttem.

De mostanában egyre többször történik meg akkor nagyon meg rémülök,sokszor látok árnyakat amik követnek,és egyszer mikor aludni próbáltam valami meg fogta a lábam de mikor oda néztem nem volt ott semmi.

És érzem hogy valaki folyamatosan követ.

Vajon miért van ez?vagy mi ez?

Hely!:(



2014. júl. 6. 11:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
Te vagy Herry Potter?
2014. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 csimpike55 válasza:
Velem is gyakran megtörtént, hogy a nevemet suttogták miközben az ágyamban próbáltam elaludni. De mostanában nem szokott megtörténni, csak kisebb koromban volt ez. Szerintem azért, mert elhitettem magammal, hogy ezek csak azok a zajok, amiket egész nap hallottam, és máshogy emlékezek rájuk.
2014. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Félelmetes!:O
2016. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
NINCS bizonyitékod hogy nem léteznek szellemek
2020. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!