Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ma éjjel valami nagyon furcsát...

Ma éjjel valami nagyon furcsát láttam az égbolton. Mi volt az szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnap este néztem a V mint vérbosszút és ahogy vége lett mentem is aludni, de van mostanában egy különös szokásom hogy elalvás előtt az ágyam feletti ablakot kinyitom és a csillagokat csodálom,és egy különös csillag szerű akármit láttam , ami mozgott de ringott táncolt,és amikor csak erre koncentráltam akkor olyan volt mintha mellette lennék basszus nem tudom elmagyarázni hogyan de ez olyan volt mint egy 3D s film,és eközben láttam rendesen hogy egy emberi test volt ami ugy fénylett mint egy csillag és és volt szárnya és ahogy csapkodott vele igy villogot de ezt csak akkor láttam mikor erre összpontositottam rá,egyébként mikor kiestem a figyeléséből akkor rendesen olyan volt mint egy ide oda mozgó fény az égen , de ha csak arra koncentráltam közelebb volt mint ha ott letem volna mellette , nem tudom megmagyarázni magamnak se , de egy oráig neztem es ekozben két másik ugyan ilyen jelenség volt az égen de nem szabályosan mozogtak mint a gépek hanem ugy mint a tündérek szabadon ,éreztem is hogy azok csak nem merem elhinni még én sem remélem ma is fogom látni majd beszámolok róla , a szuleimnek sem mondtam el mert kirohognenek.Egyébként 15 éves értelmes ember vagyok nem egy hitetlen kutya de nem tudok dönteni efelől , értelmes válaszokat hasonló tapasztalatokról várok beszámolókat mert egyre jobban érdekel a téma ezek után.Ja egyébként mikor észrevettem az első táncoló fényt akkor egy hullócsillag is átment felette csodálatos volt és annak a kis emberi testnek a tánca a csodálatos szárnyaival elképesztő volt.csak nerohogjetek ki, en nem hazudnek ilyenekrol , mert igy is nehezen vettem magamat ra h leirjam mindezt eleg elfoglalt az eletem , es nev nelkul ertelme sem lenne h hazudgaljak a csodakrol.na szoval igazat beszelek segitsetek.
2014. júl. 28. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Érdekes álom lehetett.
2014. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
44nem az volt jesszusom hagyjál a bugyuta valaszoddal dragam!!
2014. júl. 28. 10:27
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció
2014. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
te aztan oriasit tevedtel , na mindegy...nincsegy erteles ember aki segitene?
2014. júl. 28. 11:45
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Nos.. Be kell látnod, eléggé szürreális megfigyelésről számolsz be nekünk, ne lepődj meg a hitetlenkedésen! Amatőr csillagász vagyok, az átlagnál jóval gyakrabban figyelem az égboltot, de ehhez még csak hasonlót sem észleltem soha. Ha az Egyenlítő környékén láttad volna, még akár lehetne két közeli geostacionárius műhold egymással ellentétes fel-felvillanása (saját tengely körüli forgásukból adódóan), ami tűnhet ide-oda mozgó fénypontnak.. de Magyarország felett ilyet semmiképp sem láthatsz. A meteorológiai ballonok sem villognak.. passz. Ha valóban láttad, akkor valami nagyon különleges eseménynek voltál a tanúja. Erről viszont nem igazán győzhetsz meg minket, fogadd el :(
2014. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

"...15 éves értelmes ember vagyok..."

Még csak ember-palánta vagy, akinek sok-sok tanulásra van szüksége.

"...nem egy hitetlen kutya..."

Nem is lehetsz hitetlen, mert szilárdan hiszel magadban.

.

Tudod, nyolcadik elemiben, netán éppen most befejezve tudnod kéne, hogy gondolatainkat mondatokra tagoljuk!

Leírtál valami értelmetlen látomásod és azt várod, hogy mi ételmes magyarázatot adjunk arra, mit láttál.

Semmit.

Kitaláltad, hátha az olvasókat hülyére lehet venni.

2014. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
utolso elotti ertem elfogadom ,koszi a valaszt, egyebkent meg nem ertem nev nelkul minek allitana ilyet barki nev nelkul meg a tv be se kerulok be tehat nem az a celom h masokat idegesitsek csak kivancsi voltam h akkor tenyleg az volt e amit lattam v valami mas , csak gondolkodjatok mar h semmi ertelme sem lene ha kiirnam ezt kamunak...namindegy en lattam amit lattam ,eleg h en tudom mivolt,nem kell elhinni :D de hat nem is akarom h elhiggyyetek nem is ismertek engemeleg az ha en tudom es nem kerek tovabbi kommenteket.utolso jo megfigyelo vagy gratulalok csak igy tovabb!!!!!!!
2014. júl. 28. 13:09
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdezőke!

Az eddig válaszolók nem vették észre,hogy kérdésben a felelet. A válasz tehát:Valami nagyon furcsa - HA tényleg úgy volt.

2014. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

KEDVES 15 ÉVES ÉRTELMES EMBER!


Az a furcsa vagy a tükörképed volt,vagy légyszives add meg az anyag nevét amit szivsz!


Előre is köszönöm:

EGY UNIKORNIS A MARSRÓL! :)

2014. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kovácsdani válasza:

Messze vagy te még az értelmes embertől.

Ezzel a "hitetlen kutya" szöveggel mindent elárultál magadról...

2014. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!