Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok a jelen korban,...

Vámpírok a jelen korban, vámpír élet most és régen, vagy csak kacsa az egész?

Figyelt kérdés

Volt egy álmom, amiben vámpír voltam.(Gondolom nem vagyok egyedül) Ebben az álomban-a középkorban- nem szerettem vámpír lenni, mert nem szerettem bántani az embereket, pedig enni bizony kellett. Az álmomban volt egy képességem, így beleláttam az emberek gondolataiba és tudtam, hogy ki jó és ki nem az. Éhesen, így azokból lakmároztam, akik egyébként sem voltak a társadalom hasznos tagjai.

Egy alkalommal viszont megettem valakit, aki jó volt, de én rossznak láttam. Egy másik vámpír valamilyen cselszövéssel megtévesztett és-ha ez nem lenne elég- parasztokat, katonákat bőszített fel ellenem. Ők amúgy sem szerették a vámpírokat, ezért közösen jól karót döftek a pici szívembe.

Dióhéjban ennyi.

A történet pikantériája, hogy mikor felébredtem olyan fájdalmat éreztem a mellkasomban, amit sem előtte, sem utána. A történet olyan valóságos érzelmeket váltott ki belőlem, mint amikor visszaemlékszel arra, hogy mi történt tegnap előtt. Sőt egyes filmek után úgy éreztem, mintha az már megtörtént volna velem (vámpíros filmek).

Érdekes vagy annál talán több. Ha valaki ezzel kapcsolatban értelmesen szólna hozzá a kérdéshez, illetőleg az álmomhoz, azt szívesen veszem. Előre is köszönöm!

Ja, egy fontos dolog! Kedves-magukat okosnak gondoló- válaszadók, nem az alkonyatos generáció vagyok...egy picivel idősebb. Amikor én ezt álmodtam, akkor még sem alkonyat, sem vámpírnaplók nem voltak, csak Friderikusz show és kacsa mesék, szóval nem, nem ennek a hatására volt, nyugi.



2014. aug. 2. 23:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A látszet ellenére, ez pont fordítva lehet. Voltak alvás közben fizikai fájdalmaid, rosszuléted is lehetett. Ehhez álmodtál meg egy történetet a saját fantáziád szerint.
2014. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ezt nem igen álmodtad...ez majdnem szó szerint egy könyvrészlet..vagy akkoriban olvastad, csak nem emlékszel vagy...nem tudom. De igazából álmokat fejtegetni nincs jeelnetősége. Sokszor pont az vezérli az álmunkat ami történik velünk éppen. Pl. én egyszer azt álmodtam, hogy egy dinó leharapja a kezem, és arra ébredtem, hogy a macskám, akivel nem voltam túl jóban haradálja a csuklómat.....vagy amikor véletlenül az ágyamban hagytam a kulcsomat és nagyon nyomta a derekamat, álmomban pont ott szereztem sérülést... amikor éjszaka közepén arra keltem hogy nagyon kell pisilnem, azt álmodtam hogy egy tengerben hánykolódom...amikor azt álmodtam hogy pókok mászkálnak a kezemen, amiktől félek, arra keltem hogy katicabogár sunyít az alkaromon, és még sorolhatnám..ha egyéb dolog nem tötént veled ennek az álomnak nincs egyéb jelentősége mint hogy tetszett neked és megjegyezted ennyi idő távlatából is..esetleg visszatérő álomként van jelen emiatt.
2014. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
na pont ugyanezt mondom mint az előttem lévő :D
2014. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Alvás közben képes vagy érzékelni, mi történik veled valamelyik párhuzamos síkon.
2014. aug. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az lenne a kérdésem, hogy melyik könyvben volt ez benne, biztos, hogy nem olvastam. Kicsi koromban nem igazán szerettem olvasni, tehát kizárt. Mikor ezt álmodtam 8-11 éves lehettem, és csak egyszer álmodtam. A fájdalom és az érzés nem összekeverendő azzal, maikor a karodon alszol, elnyomod, fáj és hozzá álmodsz valamit. Itt álom után nem értettem, hogy mi történik és, hogy hol vagyok, de nem úgy mint a kar elnyomós álmoknál. Vannak azok az álmok, amiket nagyon nehezen különítesz el a valóságtól. Ezek általában nagy mértékben kapcsolódnak megszokott dolgainkhoz, pl. a szoba ugyan olyan, mint amiben alszom, vagy a napi rutinnak megfelelő dolog történik. Ez viszont ilyen értelemben teljesen szürreális. Ennek ellenére mégis ezt a hatást keltette.
2014. aug. 3. 01:00
 6/15 A kérdező kommentje:
Titkolózás elkerülése miatt leírom, 1985-ben születtem, sem öreg, sem nagyon fiatal nem vagyok, de nem az alkonyat generáció. Az a könyv igazán érdekelne, mi a címe? Tényleg biztos vagyok benne, hogy nem olvastam.
2014. aug. 3. 01:06
 7/15 anonim válasza:
Lehet, hogy hülyeségnek találod, de az is lehet, hogy van valamilyen természetfeletti képességed, vagy visszaemlékszel egy régi életedre!
2014. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Írj egy privit és kifejtem!
2014. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mindenkinek saját álomnaplót kell vezetni,mert ugyanaz mindenkinek mást jelenthet.

Egyik oldalra írod az álmaidat,a másikra a bekövetkezett eseményeket az életedben. Így értelmezni tudod neked mi mit fog jelenteni.


Lehet,hogy vannak vámpírok,de úgy vélem csak az asztrális síkon.

Nem tudnak materializálódnia 3D-be……………………………….

A láthatatlan világ tele van istentelen szellemi lényekkel, démonokkal.

Nem cseng össze egy picikét a sátánista szertartásokkal, amit oly előszeretettel használ a háttérhatalom,illuminate,annunakik leszármazottak Bohemian Grove(club).

Állítólag ők alakváltók(gyíkok) és szükségük van az emberi vérre,főként a gyermekire.

Ez számukra maga a drog.Az ószövetségi zsidóság egy része nem az újszövetségi istennel kötött szövetséget,hanem Baal-al (akit más néven is illetnek )

A dolgok összefüggnek érdemes ’’madár távlatból,, vizsgálni.

2014. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ui. # 9

Amikor a különböző vallásoknál woodoo, santeria stb. a felajánlott áldozati ajándékot ételt,vért nem tudják konkrétan megenni ,ezek az istentelen szellemi lények .

Azonban a kvantummechanikából tudjuk minden energiából van így az étel,vér is így ezek energiájából táplálkoznak

2014. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!