Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok a jelen korban,...

Vámpírok a jelen korban, vámpír élet most és régen, vagy csak kacsa az egész?

Figyelt kérdés

Volt egy álmom, amiben vámpír voltam.(Gondolom nem vagyok egyedül) Ebben az álomban-a középkorban- nem szerettem vámpír lenni, mert nem szerettem bántani az embereket, pedig enni bizony kellett. Az álmomban volt egy képességem, így beleláttam az emberek gondolataiba és tudtam, hogy ki jó és ki nem az. Éhesen, így azokból lakmároztam, akik egyébként sem voltak a társadalom hasznos tagjai.

Egy alkalommal viszont megettem valakit, aki jó volt, de én rossznak láttam. Egy másik vámpír valamilyen cselszövéssel megtévesztett és-ha ez nem lenne elég- parasztokat, katonákat bőszített fel ellenem. Ők amúgy sem szerették a vámpírokat, ezért közösen jól karót döftek a pici szívembe.

Dióhéjban ennyi.

A történet pikantériája, hogy mikor felébredtem olyan fájdalmat éreztem a mellkasomban, amit sem előtte, sem utána. A történet olyan valóságos érzelmeket váltott ki belőlem, mint amikor visszaemlékszel arra, hogy mi történt tegnap előtt. Sőt egyes filmek után úgy éreztem, mintha az már megtörtént volna velem (vámpíros filmek).

Érdekes vagy annál talán több. Ha valaki ezzel kapcsolatban értelmesen szólna hozzá a kérdéshez, illetőleg az álmomhoz, azt szívesen veszem. Előre is köszönöm!

Ja, egy fontos dolog! Kedves-magukat okosnak gondoló- válaszadók, nem az alkonyatos generáció vagyok...egy picivel idősebb. Amikor én ezt álmodtam, akkor még sem alkonyat, sem vámpírnaplók nem voltak, csak Friderikusz show és kacsa mesék, szóval nem, nem ennek a hatására volt, nyugi.



2014. aug. 2. 23:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"vámpír élet most és régen, vagy csak kacsa az egész?"


Nem kacsa. Vámpír.

2014. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vámpírkacsa, csak az létezik.
2014. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A 9-es rám írhatna privátban, ahogy te is, kedves kérdező. Valóban volt régen vámpírélet, az annunakik után kzövetlenül. A vámpírok voltak az első félember-hibridek.

Az emberek nem teljes értékű lélekkel rendelkeznek, hanem "lélekszilánkokkal". :)

2014. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"A vámpírok voltak az első félember-hibridek."


Na, ezt az evolúciós verziót sem hallottam még, de ha így lett volna, igen gyorsan kipusztult volna a földi népesség.

2014. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Annunakik..Illumati, háttérhatalom..

Sokan hajlamosak kapcsolni a vámpírokhoz, pedig ezen sok idősebb fajtabeli is megbotránkozna. Végigélték a történelmet, de ilyet ugyan nem mondanának..

A kedves kérdezőnek magának kell éreznie, hogy ez csak egy sima álom volt valami film stb hatására vagy egy előző életbeli emlék feltörő darabja.

2014. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!