Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miket és mitől láttam régen?

Miket és mitől láttam régen?

Figyelt kérdés
Kiskoromban kb.ovis koromban mindig láttam este a szobában elalvás előtt,színes foltokat.Ahogy mozogtak,szálltak úgymond.De kb. ahogy elkezdtem suliba járni megszűnt.Még emlékszem mondtam anyukámnak is ,hogy mik az ok a színes foltok,ő meg csak azt mondta,nincs ott semmi,aludj már.Mi lehetett ez szerintetek?És már miért nem látom ezeket a színes valamiket?Előre is köszönöm a válaszaitokat.

2014. aug. 26. 09:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia!en is igy voltam kiskoromban sot rn olyat is lattam hogy kicsi zold vmik cirkaltak sokaig a sotetben es mintha halot szottek volna korem.azt sugaltak vigyaznak ram.amikor anyunak mondtam aztmondta csak almodtam,en is iskolas koromig voltam igy es tudtam nem almodok
2014. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Aradiné Judit válasza:
100%

Sziasztok!

Kisgyermekek kb 5 éves korig látnak ,hallanak olyan dolgokat amiket egy felnőtt nem tapasztal meg a környezetében...

Mindenkinek van egy un.3.szeme ami az évek növekedésével aztán "hasztalanná válik " ,de felnőtt korban is vannak olyan emberek akik érzékenyebbek a paranormális dolgokra!

Én büszke vagyok rá hogy sokszor olyan dolgokat tapasztalhatok meg amiket mások nem...:) És ezért jó Boszorkánynak lenni...:)

2014. nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A 3.szemet előkell hozni 20évesen mert egy idő után elsorvadnak azt hiszem 50fele. Viszont 20 éves kor előtt nem ajánlott mert kárt tehetsz benne amiatt hogy túl fiatal vagy.
2014. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Legoman ***** válasza:

A színes folt bármi lehetett. Lehetett a saját vagy más aurája, vagy energiák. A harmadik szeme minden embernek nyitva van, nincs olyan, hogy valakinek nincs nyitva, akkor már nem is élne az a személy. Csökkent a szellemi szinted és nem a spiritualitás, hanem a társadalom felé fejlődtél és spirituális csökkent a szellemi szinted. Ezért nem látod már őket. Persze visszalehet fejlődni arra szintre, de ahhoz gyakorolni kell különféle dolgokat. Például gyakorolni az auralátást, telepátiát, érzékelést stb. Sőt a telekinézis is nagyon jó erre. :)

Ha újra látni szeretnéd ezeket a dolgokat, akkor gyakorolnod kell. :) Nagyon nagy élmény tud lenni, ha meglátod az auráját valakinek vagy hasonló. :D Az biztos, hogy nem fogod elfelejteni az elsőt. :)

2014. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!