Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Régen este a sötétben furcsa...

Régen este a sötétben furcsa fényjeleket láttam amik csak úgy feltüntet a semmiből, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Még hatott az LSD.
2010. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Szentjános bogarak?

Az utcai fények beszűrődtek. (pl. mert ritkára volt lehúzva a redőny)

2010. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen. :)

én mindig azt mondtam rá,hogy angyalok.

Egy ezoterikus barátom azt mondta,hogy amit nagyon elszeretnénk érni, az energiagömbként jelenik meg elöttünk. :)

az elöttem szólóknak(inkább csak a két elsőnek) gratulálok, ilyen válaszokkal biztos nem fektetnek semmi nagy energiát. :)

2010. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*semmibe
2010. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
te olvastad a darren shan által irt könyvosrozat (démonvilág)második részét??:abban a csávo ugyanilyen fényeket lát és átportál más világokba:Dszentem ezt naon beképzelted:D
2010. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű biológiai folyamat. mindenki szokott fény felvillanásokat látni, különböző okokból, amik csupán testi eredetűek - és erre szereti mindenki azonnal rávágni, hogy valami földöntúlit látott :)
2010. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!