Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Odaát rajongók, kedvenc...

Odaát rajongók, kedvenc részek az összes évadból?

Figyelt kérdés
Már megnéztem az összes évadot, pillanatnyilag csak október 7-re várok hogy kiadják a 10.évad első részét, csakhogy hiányoznak. Nektek melyik a kedvenc részetek? én egyszerűen nem tudok dönteni, szinte mindegyik favourite. Többet is írhattok :D

#kedvenc #Odaát #Supernatural #Odaát rajongók
2014. aug. 26. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hanyadik évad hanyadik rész, de amikor Dean megérti az állatok nyelvét azt nagyon bírom. :)
2014. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jajj tudoom :) az a 9.évadban volt, nekem is nagy kedveenc :D
2014. aug. 26. 10:21
 3/11 anonim válasza:

Ez miért ezotéria? :D

Amúgy a legtöbb részt szeretem, nem tudok választani. Felesleges is lenne, elvégre összefüggő történet. Vannak kifejezetten rossz részek, de kárpótol értük a sok jó. A kutyás nekem is tetszett, vicces volt, ráadásul Dean végre megkedvelte a kutyákat, ami nem hátrány. :D Az évadzárókat szoktam szeretni nagyon általában (legalábbis a 3-4-5-8-9. évadét tuti), azok mindig jó sírósak. De alapjáraton én sem tudok kiemelni csak egyet. A 10. évadot én is várom, de tartom magam ahhoz, hogy hamarosan be kellene fejezni az egészet, ha nem akarják elrontani a sorozatot. :D

2014. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem jutott eszembe más, amihez rakhatnám :P

amugy azt olvastam lehet hogy lesz több évad is, de a 19.évad nem fognak elmenni :D

2014. aug. 26. 10:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Cseszd meg én mindig látni akartam, csak nem bírtam fent maradni. Egyszer sikerült megakartam nézni és helyett egy másik sorozatot adtam már valami V, mint veszélyes címmel az is jó volt, csak az a baj, hogy alig volt nekik pár része hát ennyit Annáról. :D
2014. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Igen, én is valami ilyet olvastam. Csak illene már előkészíteni egy korrekt, nem erőltetett befejezést. Bár nem tudom, hogy lehetne ezt rendesen lezárni. A mennybe kerülésük túl egyszerű lenne. Sam meg végre letett a boldog családi idillről, úgy tűnik. A Swan Song jó lett volna zárásnak, persze Sammy nélkül az utolsó 10 másodpercben. :D Mondjuk nem bánom, hogy folytatták, ki lehetett még belőle jó dolgokat hozni.
2014. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
5-ös! Nézd meg neten. Én is csak 2-3 hónapja vagyok rajongó, előtte csak szemeztem a sorozattal. :D Indavideón fenn vannak a részek. :D
2014. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Köszi majd megnézem bár nem tudom, hogy képes leszek az összes évadot végig böngészni láttam pár részt belőle szívesen végig néztem volna az összeset évadot szerintem az egyik legjobb sorozat a maga kategóriájában, csak éjjelente nem bírok fent maradni éjfélkor már szúnyálok. :D
2014. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Majd nézed hétvégente, meg szabadidődben. :) Nem nagy dolog rákeresni az adott részre, meg vannak oldalak, ahol kigyűjtik az összes linket a szinkronos változathoz. :D
2014. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ja:D megéri elkezdeni :D
2014. aug. 26. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!