Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King rajongók! Kedvenc...

Stephen King rajongók! Kedvenc, illetve nagyon kedvelt művek? Melyiket favorizáljátok, és melyeket nem? Miért?

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnék, hogy melyik műveit olvassam :) köszi

2013. dec. 15. 19:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én eddig 3 Stephen King könyvet olvastam és valahogy nem rajongok a stílusáért. (Nekem túl unalmasak, vontatottak az írásai.) De az egyik a 3 közül a Carrie volt, ami tetszett! Ezt mindenképp ajánlom neked és az ebből készült 76-os filmet Sissy Spacek főszereplésével meg még inkább!
2013. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dolores :) Nagyon szeretem az ilyen gyűlölöm-kötődöm viszonyokaqt, mint amilyen a két nő közt volt :) Ez mondjuk nem horror.. A legparásabb könyv nekem a Rémület a sivatagban volt. De azóta megtaláltam Dean R. Koontz-t is, az sokkal félősebb, ha arra hajtasz, akkor tudom ajánlani :)
2013. dec. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem ezek tetszettek a legjobban: Borzalmak városa, Ragyogás, Rémkoppantók, (ez az első 3 volt számomra a legfélelmetesebb) Christine, Tűzgyújtó, A búra alatt (sokkal jobb, mint a belőle készült sorozat, mert ott szörnyen megváltoztatták a történetet).

A nem- horror műfajúak közül a Remény rabjai fantasztikus könyv, a belőle készült film szintén.

2013. dec. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Még nem olvastam egyiket sem, de tervezem.


A Carrie-vel fogom kezdeni.

2013. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hátmm..

Nekem a kedvenceim (nem sorrendben:))

Remény rabjai

Végítélet

Rémület a sivatagban

Állattemető

Cujo

Carrie

Ragyogás:)

Most a Hasznos holmikat olvasom, ami nem tetszett annyira az a Christine.

2013. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az, Borzalmak városa és az Állattemető viszi nálam a prímet :) de valóban egyetértek az egyik előttem szólóval, a Carrie is egy hatalmas könyv :)
2013. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem sokat olvastam tőle, de mindegyik tetszett. A Borzalmak városával kezdtem, ez egy elég ijesztő történet, aztán jött a Ragyogás, majd az Állattemető, és a Tortúra. Bármelyiket ajánlom, eszméletlen jók. Most épp a 11/22/63-at olvasom angolul, középfokú nyelvvizsgával kicsit akadozós, de azért érthető és baromi jó eddig, azt is ajánlom. :) 23/F
2013. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nekem minden könyve tetszett, amiket eddig elolvastam tőle (és volt már jó pár). Sokan terjengősnek tartják a stílusát, én viszont imáádom ezt a stílust. :))

A kedvenceim (nem sorrendben):

Cujo

Állattemető

Duma Key

11/22/63

Mobil

Carrie

A búra alatt

A rémkoppantók

Ezek jutottak hirtelen eszembe. :)

2014. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én eddig ezeket olvastam tőle:

1)Halálsoron

1)Remény rabjai

1)Ragyogás

2)Tortúra

2)Langolierek

2)Állattemető

3)Álomcsapda

3)Mobil


A számozás pedig a tetszési sorrendre vonatkozik. ;) De egyébként a két 3)-as sem volt rossz, az Álomcsapda volt az első, amit olvastam tőle. Mondjuk az UFO-s, és eléggé zavaros volt, talán ezért tetszett kevésbé, de talán még egyszer elolvasva már más érzést keltene bennem. A Mobil pedig az elején és a végén jó volt, izgi, de a közepe az elég lapos volt. Hiába, King jó író, imádom a műveit, csak meg kell szokni a stílusát, hogy ilyen lassan történik minden. SKFAN♥

2014. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja kifelejtettem kettőt még, bocsi!

Cujo és A sárkány szeme, azt hiszem, mindkettő az 1)-es kategóriába sorolható! ;) Nagyon jók, bármelyiket tudom ajánlani! A sárkány szeme az tulajdonképpen egy mese, egy nap alatt kiolvastam, annyira lekötött! :)


Jó szórakozást!

Utolsó voltam.

2014. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!