Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Látott már valaki szellemet?

Látott már valaki szellemet?

Figyelt kérdés
Légyszi ide ne írjatok be ide vicceket,hazugságokat mert engem tényleg érdekel!

#szellem #kóbor lelkek
2014. szept. 13. 11:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%

OFF: A szkeptikusok inkább kerüljék el az Ezotéria részt, ne járjanak ide trollkodni!


Na de a témához kapcsolódóan én még éppen nem láttam de ismerek pár embert akik láttak...

2014. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
54%
a mikulásban is hisztek? :D
2014. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Aki azt mondta hogy bolond vagyok magárol beszélt! És én komolyan mondtam! Amúgy aki nem írta le hogy hogyan lárott szellemet az légyszi írja le!
2014. szept. 13. 19:20
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
Igen, sokszor látom őket, bár itt a diliházban sok különös dolog történik.
2014. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én is láttam, nem is egyszer.
2014. szept. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Làttam az àgyam fölött amikor felkeltem ùgy 4 òra körül. Fehèr volt , mint valami füst vagy felhô. Ès egy fej volt. Valami öregemberè, nagy hajjalès szakàllal. De eltünt amikor az ayat al kurszit mondtam.
2014. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
én biztos vagyok hogy létezik a halál utani életnek valamilyen formálya, és ha van akkor miért ne probálnának mrg velünk kapcsolatba lépni? de nezz horror filmeket amik ilyen szellememel, démonnal foglalkoznak, vannak igaz tortenetek boven
2014. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Amit írok az igaz, úgyhogy készülj fel: nem láttam még olyat ami nincs.
2014. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm démont látott(nem vicc!). A démonok általában egy meghalt szerettednek adják ki magukat. Kedves, ha kapcsolatba lép veled, de a sötétségbe vezet.
2014. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nővérem 2000 be lánykollégiumba ment.ott összehaverkodott gothos csajokkal.ennek köszönhetően minden hétvégén szellemet idéztek.a para csak annyi hogy közös szobànk volt,na mindegy.a lényeg az hogy azóta folyamat történnek természetfeletti dolgok..sokmindent làttam.nemirok ide csak pàrat:lerepülő képek,éjszakai futkàrozàs hangja a jàrólapon.volt olyan is hogy a sajàt tesómat làttam üveges tekintettel végigcammogni a lakàson.a gond csak az hogy ő éppen ekkor külföldre utazott:) ha érdekel.privbe irhatok még!
2014. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!