Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mennyiben változott meg az...

Mennyiben változott meg az életed, mióta a kvantumfizikai megfigyelés hatására bekövetkező, bevonzást alkalmazod?

Figyelt kérdés

Zoltánkvantumfizikus kérdése :


A modern kavntumfizika olyan kísérletekkel, mint késleltetett választásosm kvantumradír vagy ezek konbinációja a késleltetett választásos kvantumradír felfedte előttünk, hogy maga a MEGFIGYELÉS ugrassza össze a kvantumhullámfüggvényt, azaz ekkor alakul ki a hullámnak az anyagi tulajdonsága (spinje, impulzusa, helye stb) Részletesen itt olvasható http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__6..


Ezt a bevonzást, melynek kvantumfizikai gyökerei vannak, alkalmaztad az életed során, milyen eredményeket értél el? Miben változott meg a szemléleted? A végső kérdésekről alkotott elképzelésid? A világlátásod?



2014. szept. 28. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire. Te kis impotens troll.
2014. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem sokat segített, de kanalat még nem tudok hajlítani.
2014. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Zoltánka, már a hivatkozott kérdésednél is megbeszéltük, hogy teljesen tudománytalan hülyeségeket állítasz.

Majd ha rajtad kívül egyéb (természetesen nálad sokkal kisebb, érdemtelenebb, butább, és földhözragadtabb), viszont ELISMERT fizikusok is ezt állítják (és nem éppen az ellenkezőjét), majd akkor tegyél fel ilyen kérdéseket. Mindaddig egyszerűen csak egy nagyképű, viszont sértődékeny, meggyőzhetetlen, tökéletesen vitaképtelen, és vitára érdemtelen troll vagy.

2014. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tom Benko ***** válasza:
Jé, mit szedsz, hogy ilyen rövidet írtál?
2014. szept. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Spilerke ***** válasza:
82%

Ki fogyott az ihlet a tólladból, hogy most nem másoltál ide egy jócskán hosszú szöveget? Bizonyára érzékelhető számodra, hogy nem vagy közkedvelt :D


- Mennyiben változott meg az életed, mióta a

kvantumfizikai megfigyelés hatására

bekövetkező, bevonzást alkalmazod?


- Semennyire. Mégis mire kéne alkalmaznom az kvantumfizikát? Te mire alkalmazod azonkívül, hogy nap mint nap ide másolgatod az istenérveket. Miért jó neked, hogy nap mint nap bohócot csinálsz magadból nincs neked önértékelésed? :D Te, nemhogy kvantumfizikusként, de még fizikusként sem állod meg a helyed - sőt, még bohócként se vagy kimondottan humorosnak mondható :P

2014. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"már a hivatkozott kérdésednél is megbeszéltük, hogy teljesen tudománytalan hülyeségeket állítasz.

Majd ha rajtad kívül egyéb (természetesen nálad sokkal kisebb, érdemtelenebb, butább, és földhözragadtabb), viszont ELISMERT fizikusok is ezt állítják (és nem éppen az ellenkezőjét), majd akkor tegyél fel ilyen kérdéseket"


Hazudsz ! Pont azt beszéltük meg, hogy ez a megfigyelés alapú összeomlás vaéóban létezik ! Sőt a kétréses kísérletet értelmezni sem lehetne a tudat bevezetésével. Küldtem egyetemi tananyagból forrást. Fenmnann mai fizikában benne van, úgyanígy elmagyarázva ahogyan Én tettek, ha nem fogtátok fel, amit leírtam többszőr, különböző megfogalmazással, olvassátok ugyanazt egy Nobel díjas tudós tollából ! Utánanéztetek gondolom, ha nem lenne igazam itt vernétek a nyálatok, ahogy szoktátok :-P


*


"Jé, mit szedsz, hogy ilyen rövidet írtál?"


Felesleges neked sokat írnom, amikor ilyen keveset sem vagy képes felfogni ! :-D


*


"Nekem sokat segített, de kanalat még nem tudok hajlítani."


Azt nem is fogsz tudni hajlítani sosem http://www.youtube.com/watch?v=mu2aszSs3lI

2014. szept. 29. 19:24
 7/10 Shai-Hulud ***** válasza:
91%

Szögezzünk le néhány dolgot:


1. Én nem hazudok, maximum tévedni szoktam.

2. Most viszont azt sem. Neked kellene észrevenned, hogy más senki sem akar vitatkozni veled, mert már mindenki tudja, hogy tökéletesen felesleges. Minden lepereg rólad, mint a falra hányt borsó.

3. Te viszont éppen az ilyen bunkó, és nagyképű hozzáállásod miatt örvendsz itt közutálatnak. Ha nem vetted volna észre, a nézeteid miatt a többség csak röhög rajtad, a hozzáállásod miatt meg már a fáradságot sem veszik, hogy elmagyarázzák neked, hogy éppen hol mondasz hülyeséget.

4. Vitathatatlan, hogy akad néhány követőd. Nos.... ők NEM kvantumfizikusok. :-)

5. Attól, hogy hazugnak, műveletlennek, vagy éppen butának, és aljasnak nevezel magad körül mindenkit aki nem ért veled egyet, még nem lesz igazad.

6. Ismét mondom, hogy AMENNYIBEN igazad van, azt jó lenne alátámasztanod ISMERT ÉS ELISMERT fizikusok nyilatkozataival. Mert NEKED nem hiszek (már elég régóta), az általad emlegetni szokott, önjelölt "tudós feltalálóknak" pedig valamiért szintén nem.....

2014. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem értetted meg amit leírtam és amit elismert, sikeres mai fizikusok mondanak azt sem (Roger Penrose, Wheeler, Goswami, Wigner J, Feynmann stb)


Agyat nem tudok adni...

2014. szept. 29. 20:06
 9/10 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

Basszus, nehogy adj, nem kell!!!

Az ég óvjon engem a te agyadtól!

2014. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
És ott van a magasságos Zeusz, aki mindig megfigyel, ezért minden hullámfüggvény összeesik, úgyhogy megcáfoltuk a kvantumfizikát.
2014. szept. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!