Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudom fura amit írok. De...

Tudom fura amit írok. De mielőtt leírom én hiszek Istenben és a szellemekben is.2008-ban egyedül voltam itthon és gonosz nevetést halottam. Mitől volt ez? Csak beképzeltem?

Figyelt kérdés
Most idén megnéztem a Paranormal Activity című filmnek mindkét részét azóta érzem hogy este amikor alszok néha figyel vki.Érzem hogy nem vagyok egyedül vajon mit akar? Bántani akar vagy nem még nem adott semmijelet hogy itt van de érzem.
2011. jún. 12. 14:48
1 2
 1/13 BlackSword ***** válasza:
90%

Nyugodj meg!!! Csak beképzeled magadnak az egészet... Semmilyen "szellem", "gonosz lélek", és társai nem léteznek...

Úgy látszik Te erre vagy fogékony... Én pl. a vért nem bírom látni... (főleg a sajátomat)... Mindenki fél valamitől... De nincs ott semmilyen misztikus izé...

2011. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A paranormal activity után jó hogy szellemeket látsz! XD Ne félj, teljesen természetes hogy egy ilyen film után úgy érzed mintha figyelnének. Én is így vagyok ha megnézek valami ilyesmit. A nevetés kétlem hogy para eredetü. Ha szellem csinálta volna, akkor más jelek is lettek volna. Amúgy a paranormal activity kamu, ne félj. És nem vagyok szkeptikus. Gyakran vagyok ezó témában.
2011. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amit teszel most rossz. Képzelet teremt! És ezáltal halmozodik felfele egy negativ lény. Nagy valószinüséggel egy tűz elementál!! Nem kell félni!


Szent Michael arkangyal , védelmezz minket a küzdelemben,

a sátán gonosz kísértései ellen légy oltalmunk!

Esedezve kérjük: "Parancsolj neki Isten"

Ti pedig, mennyei seregek vezére, a sátánt és a többi gonosz szellemet, akik a lelkek

vesztére körüljárnak a világban Isten erejével taszisd vissza a kárhozat helyére.


Minden nap olvasd fel hangosan! Ez segít!

2011. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat.:)
2011. jún. 12. 18:49
 5/13 A kérdező kommentje:
Kristalykid lehet igazad van de ezt a tűz elementált hogy tudnám megszüntetni vagy hogy ne halmozódjon fel bennem a negativ félelem ?Amugyyis félek a sötétbe pedig 13 éves vagyok és Fiú :((((((((
2011. jún. 12. 20:47
 6/13 anonim ***** válasza:

1 ima: a Nagy hiívás! (istenhez szól)


-A vilogosság pontjából,amely Isten elméjében van,

árassza el a világosság az emberek elméjét.

Térjen vissza a vilogásság a földre.


A szeretet pontjából,amely Isten szívében van,

öntse el a szeretet az emberek szívét.

Térjen vissza Krisztus a Földre.


A központból,ahol Isten akarata él,

irányítsa a cél az emberek kis akaratait,

az a cél,amelyet ismernek és szolgálnak a Tanítók..


A központból, amelyet emberiségnek nevezünk,

újuljon meg a szeretet és a világosság terve,

és záruljon be a kapu a gonosz előtt.


Támadjon fel a Világosság,a Szeretet és az Erő a Földön!


OM-OM-OM


2. ima (óir kelta ima) esti ima:


Ó Krisztus,élő Isten Fia, szent angyalaid vigyázzák álmunkat, pihenésünket ,fehérlő ágyunkat.

Mutassanak nekünk szendergésünkben igaz álomképet, világ mindenség fenséges fejedelme,nagy titokzatos Király!

Sem démonok sem baj vagy pusztulás, sem gonosz álmok ne zavarhassák pihenésünket,mély zavartalan álmunkat.

Szent legyen ébredésünk, munkánk és egész napunk, amit az álmunk és pihenésünk zavartalan és szüntelen.


3.ima: Én vagyok a világosság (védő ima)


ÉN VAGYOK a Világosság-

Ragyogó Fény,Sugárzó Fény.Erősített fény.

Isten magába szívja sötétségemet

És Világossággá transzmutálja azt.


Ezen a napon ÉN VAGYOK a központi Nap fókusza,

Rajtam keresztül áramlik a kristály folyó,

Az élő fény forrása,

Ami nem határozható meg

Az emberi gondolattal vagy érzelemmel.


ÉN VAGYOK az Isteni őrszem,

És az a sötétség ,ami felhasznált engem,

Felszívódott a hatalmas Fényfolyóban,

A Világosság folyójában,ami ÉN VAGYOK.


ÉN VAGYOK,ÉN VAGYOK, ÉN VAGYOK a Világosság,

Én élek,élek a Világosságban.

ÉN VAGYOK a Világosság teljes dimenziója,

ÉN VAGYOK a Világosság legtisztább Terve.

ÉN VAGYOK a Világosság, Világosság, Világosság,

Amely elárasztja a világot mindenütt, ahol járok,

Megáldva,erősítve és átadva a mennyország célját.


4.ima ( ez az ima michael arkangyal lehívása és elpusztítja a gonoszt, az imáb teszek csillag jeleket és akkor az azt jelenti,hogy azt a szövegrészt 3 szor kell elmondani):


Védelem az úton-Ima michael arkangyalhoz.:


A szeretett hatalmas diadalmas Isten Jelenléte, ÉN VAGYOK bennem, az ÉN igazi Szeretett Szent Krisztusi ÉN-em,

az egész emberiség, Szent Krisztusi ÉN-jei, a Szeretett Michael Arkangyal,a Szeretett Lanelló.a Nagy Fehér Testvériség egységes szelleme, és a Világ Anyja, az elementális élet -tűzm levegő, víz, és föld nevében , ÉN HÍVOM :


* Michael Arkangyal előttem, Michael Arkangyal mögöttem,

Michael Arkangyal jobbra, Michael Arkangyal balra,

Michael Arkangyal fenn, Michael Arkangyal lenn,

Michael Arkangyal, Michael Arkangyal - ahol járok, Ő van jelen.


* ÉN VAGYOK a Szeretete,amely Itt megvéd!

ÉN VAGYOK a Szeretete ,amely Itt megvéd!

ÉN VAGYOK a Szeretete ,amely Itt megvéd!


*És teljes hitben ÉN tudatosan elfogadom ezt a megnyilvánultat, megnyilvánultat, megnyilvánultat ! (3*)


Itt és most teljes erővel,örökké tartónak,mindenhatóan aktívnak, állandóan terjedőnek és a világon szétterülőnek addig, amíg mindenki Felemelkedik a Fénybe és felszabadul!

Szeretett ÉN VAGYOK! Szeretett ÉN VAGYOK! Szeretett ÉN VAGYOK!


5ima :Szent Michael -ima:


Szent Michael arkangyal , védelmezz minket a küzdelemben,

a sátán gonosz kísértései ellen légy oltalmunk!

Esedezve kérjük: "Parancsolj neki Isten"

Ti pedig, mennyei seregek vezére, a sátánt és a többi gonosz szellemet, akik a lelkek

vesztére körüljárnak a világban Isten erejével taszisd vissza a kárhozat helyére.


Ezt olvasd fel hangosan. Minden nap. És tudd hogy megvéd, és nincs mitől félned.

2011. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az a gonosz nevetés nem is biztos, hogy az volt. Lehet mondjuk valami recsegés. Az elménk úgy műküdik, hogy értelmet keres mindenben (ez ha belegondolsz hasznos: látsz egy kígyószerűt megijedsz. Ha kiderül, hogy csak egy bot, nem vesztesz semmit. Ha viszont nem érzékeny lenne a rendszer, belesétálnál egy kígyóba, mert botnak nézed).

Egyes horrofilmek pedig jó érzékennyé tehetik ezt a rendszert.

Személy szerint a paranormal activitytől én is érzékenyebb lettem :)

Ezek a mantrák és imák pedig segíthetnek, de csak azért mert elvonják a figyelmedet és magabiztosságot adnak. Próbáld azért ki őket!

2011. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Won ***** válasza:

Szia! Én is, amikor elkezdtem olvasni a kérdésed, azonnal az jutott eszembe, hogy egy elementálról van szó! Most igézetet nem írok ,mert írtak eleget a többiek. Használ, amit Kristálykid írt, jónak tűnik. És ne félj, mert azzal növeled az erejét!


Légy áldott, Won!

2011. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Won ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

Ezen a linken találsz egy írást a nevem alatt az elemntálokról!

2011. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a valászokat:).Most olvastam igaz hogy ha rosszra gondolunk rossz elementárokat fújunk ki és ez hatással van az auránkra?És az is igaz ho a kifújás után 9 másodperccel kelnek életre?
2011. jún. 14. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!