Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Csak beképzelt...

Mi lehetett ez? Csak beképzeltem magamnak vagy tényleg szellem volt?

Figyelt kérdés
Egyik nap egyedül voltam itthon és kicsi lakásunk van. 2 cicánkkal de a macskák aludtak abba a szobába amibe én voltam .Egyszer csak kopogást hallottam a másik szobából. Először hagytam utána abba hagyta pár percig.Aztán megint elkezdte el kezdtem átmenni a másik szobába (tudni illik mindig be van hajtva az ajtó nem becsukva csak hajtva) és kinyílt az ajtó és hirtelen becsapódott na én ilyenkor voltam besz@rva és benyitottam a szobába és láttam csak egy kicsi fehér foltot. Azon a héten ijesztgetett a barátom olyanokkal hogy a szellem este lehúz az ágyról. És hogy ebbe a házba vannak szellemek mert hogy ő látott már itt. Csak beképzeltem magamnak vagy tényleg szellem volt a házba?
2011. júl. 2. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem csak egy g3ci foltot láttál?
2011. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem.. főleg nem a szekrényen kivéve ha fehéret sz@rok és szembe magammal :O
2011. júl. 2. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Valaki a szekrényre verte.
2011. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja kitudja :O de és a kopogások?
2011. júl. 2. 16:47
 5/8 gibb6n válasza:
19%

xD biztos bebeszélted maganak..:D ilyen előfordul ha valaki fél egyedül!:)

vagy lehet tényleg sperma volt!xD

2011. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a haverod odament, kopogott, majd jól kicsapta ballal amiért nem mentél egyből.
2011. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
>< csak kár hogy pasim gödön volt xD de milyen gyorsan elpárolgott a sperma ha csak pár pillanatig volt ott
2011. júl. 2. 18:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor egy cigány volt. Bement, elkezdte verni a farkát, aztán mikor végzett kopogott, de te nem mentél. Aztán megint kopogott, erre odamentél. Kinyitotta az ajtót és aztán becsapta. Utána gyors kiugrott az ablakon. Ami fehér foltot láttál az a g3cije volt, ami aztán lefolyt a földre és ezért láttad csak pár pillanatig. Látod, van mindenre válasz. Miért egyből a szellemekre kell gondolni.
2011. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!