Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szexre kellek a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre kellek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

7 végén találkoztunk, és csúnyán összevesztünk, de már olyan szinten, hogy szakítunk egész biztos. Azután jó 3 óra hosszáig nem is szóltunk egymáshoz, csak bámultuk a tv-t.

Lefeküdtünk. Nem tellt bele fél óra, és én ugy voltam vele, hát hamár ugyis szakítunk, akkor ha benne lesz miért ne szeretkezzünk egyet utoljára. Benne volt. De még hogy....nagyon jó volt. Utánna tudatta velem, hogy ettől mi még nem vagyunk ám jóba, mondom tisztában vagyok vele, de rosszat nem csináltam szal jah. utánna nem is engedte hogy átöleljem, kezét megfogjam semmi.

Reggel újfent akcióztunk egy hasonlóan jót. Arra keltettem, hogy a nyelvemmel kényeztetem, nem ellenszegült benne volt a játékban, és szeretkeztünk ismét.

Ezután már kb mintha minden rendben lett volna úgy viselkedtünk egymással. nyoma sem volt az előző napi összezörrenésnek.

Nemigazán értettem a dolgokat, hogy akkor most mivan. Tényleg ennyi elégvolt, hogy 2x szeretkeztünk szenvedélyesen és kész?! korántsem számítottam rá hogy ennyitől emgenyhül. Úgy voltam vele hogy benne vana pakliban hogy eveszítem őt, de szeretkezni ha benne van egy utolsót mindig lehet :)



2013. jún. 24. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
borzalmas...
2013. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kifejtetted magadnak, szóval most mi is a kérdés?
2013. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a szex sok mindenre gyógyír :)
2013. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez az úgynevezett békülős szex
2013. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a kérdés az, hogy vajon szerelmes is belém, vagy csak a jó szex miatt van velem....
2013. jún. 24. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem mindkettő

csak nemtud dönteni

2013. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy máker vagy, hogy döngethetsz mostanság nőt.
2013. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szeret.:)

Velem is megesett már, hogy veszekedtünk, aztán igy békültünk ki, de azért még kicsit duzzogós voltam.:D De ettől független szeretem.:)

2013. jún. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!