Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek vámpírok?

Szerintetek léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Szkeptikusok és trollok válaszai nem érdekelnek. Kár erőlködni.

2014. okt. 15. 14:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha hiszed es akarod hogy letezzenek akkor meg lathatod is oket olyannak amilyennek elkepzelted persze csak te erzekeled majd oket es ne sirj utana hogy bolondnak neznek... Ha nem hiszed akkor meg persze nem leteznek... Atlag emberek azt mondjak hogy nincsenek nemleteznek a tobbiek meg tudatmodositoszereket hasznalnak... Szerintem nincsenek es nem is latnam oket szivesen, nem is hianyoznak igy is szivjak elegen a veremet,a szo nem legszorosabb ertelmeben
2014. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem mindig érdekelt, hogy ezeknek a középkori mitológiai lényeknek, vajon mennyi a valóságalapjuk. Vámpírok,vérfarkasok,boszorkányok főleg most ezekre gondolok. Valahol minden legendának van alapja szerintem. Lehetséges, hogy valakik valamikor láthattak ilyen lényeket és ebből lett a legenda. De az sem kizárt, hogy ma is léteznek. Bár ha vannak is vámpírok én semmiképp se olyannak képzelem őket, mint a filmekben. Inkább valami rejtőzködő, enyészetnek indult élőhalott szerűséget tudnék elképzelni, ami vérrel táplálkozik. Én pl azt is eltudom képzelni, hogy ha voltak-vannak vámpírok, azok valamilyen genetikai torzuláson átesett emberek lehettek és az sem kizárt, hogy valaha volt belőlük egy egész faj is. Bár ha evolúciós szempontból nézzük, az állatvilágban is elég ritkák a vérszívó élőlények, a rovarokon kívül. De pl. vannak vérszívó denevérek is..
2015. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 bestest ***** válasza:
Léteznek. Az Alkonyat egy dokumentumfilm.
2015. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Shai-Hulud ***** válasza:

Valamint a "Drakula halott és élvezi" is.

[link]

2015. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen léteznek!

De mi mást lehet válaszolni ha kiírod hogy nemleges választ nem fogadsz el?

Amúgy ha többet akarsz tudni a témáról pm.

2015. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!