Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történetek, mesék ilyen...

Történetek, mesék ilyen lényekről vannak? (lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék olvasni olyanról amiben ezek teljesülnek

többé-kevésbé, és olyan szereplő ami egy olvasóból több érzést is kiválthat: együttérzés, sajnálat, undor, szeretet,tisztelet.


Amikor megszületik vagy teremtik a sajátjai között él, akik rosszak, viszont ők eredendően jók csak a környezetük formálja ilyenné őket..van valami részük ami akár kívülről is látható rajtuk, ami ha még rajta van az a fiatalságát jelenti és azt hogy még képes másokban bízni, hatalmas ereje van, és szinte sebezhetetlen gyorsan gyógyul és szinte bármit el tud pusztítani ha megijed vagy bár leggyakrabban inkább elbújik.

Egy nap megöl véletlenül vagy azért mert kényszerítették rá valakit.

Minél inkább gyilkol és táplálkozik abból amit megevett annál kevésbé hasonlít arra a tiszta és érinthetetlen lényre ami egykor volt még.

Vadásznak rá közben pedig szeretné megismerni a saját eredetét hogyan jött létre..honnan származik.

Ha elfogják és bezárják elveszti ideiglenesen az erejét .


2014. okt. 17. 19:21
 1/2 anonim válasza:
Sötét elf trilógia. Abban jó a főszereplő, de rosszak között nőtt fel.
2014. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az jó könyv amit az első ír, én nagyon szeretem. Én még hozzá írnék egy Hush Hush-t is. Ez tulképpen romantikus, de van benne minden angyali hierarchia, gonoszság, intrikák, szerelembe esés akit meg kellene gyilkolnia ...stb

Rég olvastam de nekem vmiért ez jutott az eszembe :) Remélem a címét jól írtam le :D Majd írj, ha találtál valamit. Én is keresek vmi jó olvasnivalót most.

2014. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!