Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az igaz, hogy ha valakit...

Az igaz, hogy ha valakit megsajnálunk, vagy együtt érzünk valakivel, annak a szelleme belénk költözhet, a testünkbe?

Figyelt kérdés

Akkor bennem elég sok szellem lehet :S


Akik elpoénkodják, azoknak negatívot adok!



2014. okt. 20. 23:04
 1/9 Ozmium42 ***** válasza:
100%

Üdv!


Szellemek nem léteznek, nem költöznek senkibe. Nem poén!

2014. okt. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Engem meg gyíkká változtatott.
2014. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így,ahogy írod: nem. Az lehet,hogy sajnálod, és beleéled magad a helyzetébe és "átveszel" belőle valamit. Ez nem jó. Az együttérzés, a részvét nagyon fontos és segítő, lelki támasz lehet, de nem szabad "átvenni" mert az nem segítő. A lelki dolgot egy testivel modellezem, hogy megértsd, mire gondolok: ha jön egy vak ember, és át akarod segíteni a közlekedési nehézségeken, részvéttel, kedvesen segítesz. De ha te is becsukod a szemed, és úgy próbálsz segíteni...
2014. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérlek, ne fenyegess, hiábavaló!

Nem azért válaszol bárki is, hogy neked tessék és pozitívan értékeld!

Akinek saját véleménye van, igenis írja meg, még akkor is, ha a kérdező csak bólogatást vár!

Személy szerint engem nem érdekel a lepontozás, ha valakinek nem tetszik véleményem, ÉSZérvekkel bizonyítsa be hibás voltát!

.

No, most pedig kérdésedre.

.

Akivel együtt érzek (mint kérdezed), szelleme nem költözik belém, sőt, eltávolodunk egymástól, mert nagyon nem szeretem, ha valaki azért áll mellém, hogy együtt érezzük bűzét.

.

Amennyiben együttérzésről szól a kérdés és feltételed szerint ez a kitételed nem poénkodás: "Akkor bennem elég sok szellem lehet :S", akkor te rosszabb vagy a sorozatgyilkosnál, ugyanis ő csak a testi életet veszi el másoktól, de te szellem nélküli zombikat gyártasz együttérzéseddel és még tán dicséretet is vársz érte.

No és, akivel együttérzel, beléd költöztetve szellemét, ő mit fog csinálni, mint fog élni szellem nélkül, ráadásul, veled mi lesz, ha a rabolt szellemek benned különböző véleményen lesznek?

Sokszoros tudathasadásos állapotba kerülsz és te poénkodni fogsz, miközben más poénkodókat negatív megitétléseddel enyegetsz.

2014. okt. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez butaság.
2014. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es. teljesen félreétetted a kérdésemet. :p

a HELYESÍRÁSI SZABÁLYZAT szerint nem írhattam egybe azt, hogy "együtt érzünk" amíg az "együttérzés" szót igen.

Látom hogy csak provokálni jöttél.


Miféle zombikról beszélsz amúgy meg? Meg sorozatgyilkos vagyok? Miért? Mondtam én ezt egy szóval is? Teljesen kiforgattad a szavaimat, és azt hiszem pont ezért jöttél ide.


A sztori lényege, hogy egy ortopéd sebész mondta, hogy ha pl. valaki rosszul hall az egyik fülére, vagy néha elnémul vagy botladozik minden ok nélkül, akkor lehet hogy szellem van a testébe, és úgy költözhet belé, ha megsajnálta egykor még élő mivoltában azt a szellemet.


Ez lett volna a kérdésem. És igenis negatívot fogok adni, mert kiforgattad a szavaimat. Szóval mostmár az okát is tudod..

2014. okt. 21. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy ortopéd sebésznek nem kéne ilyen hülyeségeket beszélnie.


2014 van, nem a középkorban élünk, ennyire bárgyú dolgokat meg sem kéne már fontolni.

2014. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6

Tényleg ortopéd az a sebész, aki hallási, vagy hangképzési hiányosságról állít fel diagnózist.

.

"Akkor bennem elég sok szellem lehet :S" - írod.

Ha nem poékodsz csupán, akkor ebből az következtethető, hogy hiszel a szellemekben.

Ha igen tudod, hogy az embert a szelleme irányítja.

Milyen össze-visszaság lenne abból, ha ugyanazon test különböző irányítás alatt állna?

Olyan, mint amikor egy autóban négyen utaznak, mindnek van jogsija. Ezek alapján mindegyikük megköveteli magának a külön, de működő volánt...

.

"...ha valakit megsajnálunk, vagy együtt érzünk valakivel, annak a szelleme belénk költözhet..."

Nem tetted feltételül, hogy az illető halála után!

Éppen ezért, ha halála előtt átköltözik szelleme beléd, az ő élete megyszünik, tehát sajnálatoddal halálát okoztad. Aki többek halálát okozza,ha egyidőben: tömeggyilkos, ha különbözőben: sorozatgyilkos.

Amennyiben nem akarod, hogy félreértsék/félremagyarázzák mondandódat, tartsad be a "szükséges és elégséges" feltételek megadásának szabályát.

2014. okt. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt gondoltam, hogy van elég intelligenciahányados, hogy ezt ne kelljen túlmagyarázni..
2014. okt. 22. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!