Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy kell szellemet vagy...

Hogy kell szellemet vagy démont idézni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy veszélyes lehet! de kíváncsi vagyok tényleg léteznek e... Milyen eszközök kellenek hozzá amit könnyen beszerezhetek? stb, aki jártas a témában az írjon ide vagy privátba

2014. dec. 14. 14:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Én megidéztem egyszer a Húsvéti-nyuszit. Szerintem démonokat is úgy kell.
2014. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Igaz, akkor eléggé részeg voltam.
2014. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha neked mindegy, hogy szellemet idézel-e, vagy démont, akkor még szellemileg sokat kell fejlődnöd!
2014. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy, ne csinálj olyat, amiről semmi fogalmad nincs.
2014. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Éjfélkor tükörbe kell nézni és háromszor kimondani hogy ekszöszájzbúk.
2014. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
31%
Hulyeseg, kiprobaltuk 1 szer a haverokkal, mukodik de hatborzongato, Nem tudtuk, hogy igaz e vagy elment az eszunk, Hat sajnos igaz volt, de nem szabad ilyesmit csinalni, Ensem szerettem volna, dehat a haverok:D Mi asztaltancoltatassal probalkoztunk! Durva, haggyd ki!
2014. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
2014. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Definiáld nekem a szellemet és a démont.
2014. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
Amikor azt Írod hogy "tudom hogy veszélyes lehet", Félő hogy valójában fogalmad nincs hogy mivel játszol, csak azt gondolod hogy lehet hogy történhet majd esetleg egy-két ijesztő dolog. De valójában fogalmad nincs róla hogy mit szabadíthatsz magadra. Fogalmad nincs róla feltehetően hogy egy akár egész élethossziglan (és vagy azután) tartó ártalmat szabadíthatsz az életedre és a környezetedre, amit nem tudsz csak úgy levakarni magadról egy másik jópofa kis varázsigével. Olyan dolgokat hívhatsz meg vendégségbe magadhoz, amik mindent el fognak követni hogy tönkretegyenek téged és a rossz útra vigyenek téged ahol csak lehet és végül oda juttassanak mindezek következményeképp, ahová ők maguk is tartoznak és befejezik majd a pályafutásukat. S mindezt akárúgy, hogy te jóformán semmit észre sem veszel és akár csak konstatálod majd, hogy "á, nem is történt semmi, csak egy kicsit paráztunk, de azért jó poén volt" aztán szép lassan alattomosan hatással lesznek a személyiségedre, klf betegségeket kapsz el minden különösebb ok és előzmény nélkül, furcsa véletlenszerű balesetek történnek a családodban és akár teljesen értelmetlen halálok Olyanok körében, aki talán fontos neked. Elferdül a lelkiismereted és egy idő után nem fogod tudni a különbséget jó és rossz között, vagy egyszerűen csak rettegésben fogod élni az életed. Nem tudni mit szedhetsz össze, s hogy mennyiben fog tudni megoltalmazni a kereszt jele a homlokodon (ha van), így, hogy saját szabad akaratodból keresed a gonosszal a kapcsolatot. Gondolkozz el előbb mindezek hogy megéri-e ezt a kalandot.
2014. dec. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

Azokat, akiket behívhatsz az életedbe egy ilyen manőverrel, nem fogja meghatni egy pillanatra sem hogy nem voltál tisztában a veszéllyel, aminek kiteszed magad. Hanem örülni fognak hogy tálcán kínálod magad hogy zaklassanak és tönkretehessenek. Ez egy olyan ajtó, amit kinyithat az ember, ha elég ostoba, felelőtlen és meggondolatlan hozzá, amin csak az egyik oldalon van kilincs, de ha lenyomod a kilincset, akkor nem lesz többé hatalmadban visszazárni. Ez olyan keserű és hatalmas tanulópénz, amit nem szabad megfizetni! És semmit nem fogsz kapni az árért cserébe, csak szenvedést.

Imádkozz inkább Istenhez hogy megmentsék ezektől a kísértő gondolatoktól, amik arra késztetnek hogy belemenj az ilyen "játékba"!

2014. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!